У частині Хмельницької громади зникло світло. В чому причина

У частині Хмельницької громади зникло світло. В чому причина

У частині Хмельницької громади зникло світло. В чому причина
Суспільне

Ввечері 11 жовтня в Хмельницькому зникло світло. Відключення електроенергії в частині громади відбулося не планове, а аварійне, повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Попередньо через перенавантаження зникла напруга на об’єктах в частині Хмельницької області, в тому числі від них заживлена частина Хмельницького. Орієнтовно понад 50% споживачів наразі залишилися без електрики", - написав Симчишин.

За його словами, енергетики терміново з‘ясовують причини і проводять відповідні роботи.

"У випадку невідновлення електропостачання впродовж години в Хмельницькій громаді буде обмежено водопостачання і роботу каналізаційного господарства", - зазначив міський голова.

Про технічні проблеми на одній з підстанцій, через які частина Хмельницького залишилася без електропостачання, повідомив і начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, аварійні служби уже працюють над тим, щоб якнайшвидше вирішити проблему.

"Звертаюся до всіх з проханням максимально зменшити споживання електроенергії зі 17:00 до 22:00 – це допоможе пройти критичні навантаження. Намагайтесь не використовувати електрообігрівачі, бойлери, посудомийні машини, мікрохвильовки — вони належать до найбільш енерговитратних приладів", - написав Сергій Гамалій.

Що відомо

  • Удень 11 жовтня в процесі усунення знеструмлення споживачів Хмельницького та Хмельницької тергромади внаслідок ракетних ударів по електропідстанції, що відбулося 10 жовтня, фахівці АТ "Хмельницькобленерго" здійснили оперативні перемикання з метою перезаживлення споживачів з альтернативних електромереж. Станом на 16:00 годину 11 жовтня усі підстанції, які обслуговує компанія, були підключені.
  • Разом з тим, близько 1000 абонентів (менше 1%) на 16:00 годину ще мали проблеми із електропостачанням через несправності, що виникли через перепади напруги та технологічні порушення в абонентських мережах, до яких підключені споживачі (садові товариства, СТО, ринки тощо).

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок