В Росії до мобілізації людей заохочують вугіллям, рибою, дровами та баранами

В Росії до мобілізації людей заохочують вугіллям, рибою, дровами та баранами

ЗМІ
В Росії до мобілізації людей заохочують вугіллям, рибою, дровами та баранами
Російські військові. Фото: Головне управління розвідки МО України

Влада Омської області обіцяє безкоштовно провести в будинках газ. В інших регіонах Росії до мобілізації заохочують вугіллям, рибою, дровами та живими баранами.

Про це повідомляє російське видання The Insider.

Губернатор Омської області Олександр Бурков заявив, що дав вказівку "щодо догазифікації": "Ті хлопці, які сьогодні покликані у рамках "часткової" мобілізації, їхні сім'ї мають отримати субсидію на догазифікацію. Не враховуватимуться критерії прожиткового мінімуму. Ми всім надаємо цю фінансову підтримку. Регіон візьме витрати на себе".

Як пише видання, раніше влада Туви заявила, що видаватиме за кожного мобілізованого жителя по живому барану та вугілля. Пресслужба республіки заявила, що "вже видано 91 барана". Сім'ям там пообіцяли по 50 кг борошна та по два мішки картоплі. "За необхідності", можливо, видаватимуть і капусту.

На Сахаліні сім'ям мобілізованих пообіцяли 5 кг риби. На регіон було виділено близько 9 тонн свіжомороженої риби: камбали, минтаю та кети.

У Бурятії родичі мобілізованих можуть розраховувати на безкоштовні дрова в обсязі до 10 кубометрів. Зазначається, що таку підтримку зможуть отримати лише сім'ї, які цього потребують.

Що відомо

  • Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії. У зверненні до росіян він зазначив, що лінія зіткнення в зоні "спеціальної військової операції" перевищує тисячу кілометрів, при цьому союзні сили протистоять "не тільки неонацистським формуванням, а фактично всій військовій машині колективного Заходу", що загрожує існуванню РФ.
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в ході мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів, які пройдуть підготовку перед відправкою в зону "СВО". Заклик не торкнеться студентів та військовослужбовців-строковиків, мобілізації підлягають лише громадяни, які пройшли військову службу та мають військово-облікову спеціальність. Мобілізація проводиться "насамперед для контролю над звільненими під час "спецоперації" територіями".
  • На тлі оголошення мобілізації по усій Росії пройшли акції протесту. Також в Росії почалися підпали адміністрацій і військкоматів.

Читайте також

"Росіянам, що здадуться в полон, Україна гарантує життя" — Зеленський

Чи вплине "часткова мобілізація" в Росії на війну в Україні

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок