Україна провела черговий обмін полоненими: вдалося звільнити 32-х воїнів

Україна провела черговий обмін полоненими: вдалося звільнити 32-х воїнів

Україна провела черговий обмін полоненими: вдалося звільнити 32-х воїнів
. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, фото: ОПУ

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак. Наразі звільнені бійці проходять медичний огляд після чого побачаться з рідними.

"Вдалося звільнити 32 наших воїни та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Серед звільнених — офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти. У кожного полоненого своя історія", — розповів Андрій Єрмак.

Він додав, що ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі "Динамо" (Львів). Він воював за Україну, зустрів своє кохання — дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем.

"Сьогодні ми звільнили рядового, який служив разом зі своїм старшим братом. Брат загинув на його очах, а молодший брат в той же день потрапив в полон. У старшого брата залишилась дружина та дві доньки", — розповів голова ОП.

Єрмак також додав, що звільнені бійці проходять медичний огляд.

Що відомо

  • 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя. З російського полону звільнили 215 українських військових, з яких 108 — бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії. В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.

Читайте також

"Щоб скоріше повернули всіх захисників". У Кривому Розі родичі провели акцію на підтримку військовополонених українців

"Він в мене герой і я пишаюся ним": мати полоненого морпіха з Рівненщини чекає на повернення сина

Нас оберігають янголи тих захисників, чиї тіла ми привозимо додому. Історія командира пошукового загону Олексія Юкова

На початок