У Києві поки не встановлюватимуть укриття на зупинках – КМДА

У Києві поки не встановлюватимуть укриття на зупинках – КМДА

У Києві поки не встановлюватимуть укриття на зупинках – КМДА
Зупинка громадського транспорту в Києві. Фото: УНІАН

Київська влада поки не встановлюватиме укриття на зупинках, тож радить користуватися вже наявними сховищами.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

Він вважає, що містяни нехтують можливістю спуститись у підземний перехід, в якому можна перечекати небезпеку.

"Укриття на зупинках – це лише ідея. Це серйозні споруди, які розраховані на 20-50 людей, проте ще немає державних стандартів для їх побудови. На сьогодні в місті достатньо укриттів і бомбосховищ, щоб убезпечити своє життя", – сказав Поворозник.

Що відомо

  • У серпні стало відомо, що у Києві хочуть створити захисні зупинки, де можна безпечно перечекати повітряну тривогу. Відповідний проєкт рішення з'явився на сайті Київської міської ради.
  • З першого серпня, за рішенням Ради оборони Києва, наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятимуть рух у безпечному місці. Пасажири після того, як пролунає сирена, не повинні залишатися на зупинках транспорту, а прямувати до найближчого укриття. Його можна знайти на мапі на офіційному порталі Києва, або у застосунку "Київ цифровий".
  • Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Люди, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Платити повторно за проїзд не потрібно.

Читайте також

Київський фунікулер відновлює роботу

У Львові відновили роботу близько 40% електротранспорту

На початок