У Києві — часткові відключення електроенергії. Який графік

У Києві — часткові відключення електроенергії. Який графік

Доповнено
У Києві — часткові відключення електроенергії. Який графік
Фото: Уніан

Оновлення: У ДТЕК повідомили, що НЕК Укренерго дала команду на включення споживачів, що були відключені через застосування графіків погодинних відключень. Повернути світло клієнтам планується протягом двох годин — до 24.00.

У Києві та центральних областях почали застосовуватися тимчасові відключення електроенергії. Адреси споживачів поділені на три черги. У ДТЕК обіцяють, що відключення не перевищуватимуть 4 години.

Як повідомляють у пресслужбі Укренерго, 11 жовтня вдень у столиці та центральних областях вдалося обійтися без обмеження споживання електроенергії. Застосовувалися примусові обмеження споживання в Харківській, Полтавській та Сумській областях.

"Введення таких заходів пов’язано з необхідністю розвантажити енергетичну інфраструктуру для швидкого проведення відновлювальних робіт", — йдеться у повідомленні.

Як відключатимуть

Але повністю уникнути відключень не вдасться через дефіцит потужності, зазначили у ДТЕК. Тому адреси споживачів поділили на три черги. Якщо у енергосистеми існуватиме подальша потреба у стабілізації, можуть відключити і наступну чергу. Відключення не будуть перевищувати 4 години.

1 черга – з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00

2 черга – з 12:00 до 16:00

3 черга — з 16:00 до 20:00

Якщо ваша вулиця повторюється в кількох чергах – це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці. При цьому тривалість відключення будинку не буде перевищувати 4 години. Найближчим часом опубліковані графіки будуть деталізовані конкретними номерами будинків. Слідкуйте за оновленнями на сайті на соцмережах компанії.

Кияни за один вечір добровільно зекономили 5 відсотків електроенергії, повідомили в Укренерго.

"Сьогодні ввечері у порівнянні із звичайним осіннім днем споживання Києва та області у годину пік було зменшене на 25%. З них 5% припало на добровільне скорочення споживання мешканців Київській області. Самі Кияни у вечірній максимум спожили більше електроенергії ніж вчора, тому тут скорочення не перевищило величину примусового обмеження", — додали у компанії.

Подивитись графіки відключень в інших регіонах — тут.

Що відомо

  • Вранці 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Зафіксовано 7 ударів по Києву.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що у Києві та області внаслідок ракетних обстрілів з боку Росії об‘єктів критичної інфраструктури, 10 жовтня проводитиметься аварійне відключення електропостачання. 11 жовтня у КМДА зазначили, що У Києві стабілізували електропостачання і не застосовуватимуть аварійні відключення електроенергії. Проте "Укренерго" вимикатиме її за графіком, якщо знову буде потрібно збалансувати енергосистему.
  • У ДТЕК Київські електромережі повідомили про графіки погодинних відключень електроенергії у Києві та області. Тривалість відключень не перевищуватиме чотирьох годин.

Читайте також

Від російської ракети у Києві загинула лікарка Охматдиту

Скляний міст у Києві незабаром повністю відновлять — Кличко

Вибір редакції

На початок