Кулеба розповів, коли на Київщині відновлять електропостачання

Кулеба розповів, коли на Київщині відновлять електропостачання

Кулеба розповів, коли на Київщині відновлять електропостачання
Фото: УНІАН

У населених пунктах Київської області, де внаслідок ракетних обстрілів з боку РФ були аварійні відключення, працюють енергетики та екстрені служби. Електропостачання буде відновлено протягом 5-6 годин.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації.

За його словами, також у регіоні тривають планові вимкнення електроенергії.

"Окрім того, важливо із 17:00 до 22:00 зменшити споживання електрики", — зауважив Кулеба.

Що відомо

  • 10 жовтня внаслідок ракетного обстрілу з боку РФ території Київщини зазнали пошкоджень близько 30 об'єктів критичної і цивільної інфраструктури. Через ушкодження об'єктів критичної інфраструктури в області відбуватиметься аварійні віялові відключення електроенергії. Нині готується графік відключень.
  • Через пошкодження критичної інфраструктури внаслідок російських ракетних обстрілів у Києві та області триває аварійне відключення від електроенергії. Без світла залишилася частина промислових і побутовий споживачів. Коли відновиться електропостачання, поки невідомо.
  • У Києві не має бути проблем з тепло та електропостачанням. Віялових відключень не планується, повідомив мер Києва Віталій Кличко. Однак жителів Києва та Київської області закликають зменшити споживання електроенергії у вечірні години – з 17:00 до 22:00.

Читайте також

Реакція Кремля на руйнування Кримського мосту, Україна під ракетним обстрілом. 229-й день війни. Онлайн

На початок