Наслідки масових обстрілів України: що відомо про ситуацію у Полтаві та області

Наслідки масових обстрілів України: що відомо про ситуацію у Полтаві та області

10 жовтня російська армія завдала три удари по об’єктах енергетичної інфраструктури у Кременчуцькому районі. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Через це у регіоні впродовж дня були перебої з електро- та водопостачанням, а ще – неполадки з мобільним зв’язком.

Упродовж дня 10 жовтня у Полтаві та області – перебої з електропостачанням. Це пов’язано з російськими обстрілами.

"9:30 був завданий ракетний удар по об’єкту критичної інфраструктури енергопостачання Кременчуцького району. Це призвело до того, що у багатьох громадах і містах області відсутнє електропостачання", — каже начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

"Я із Харкова і живу в Харкові, в нас, звичайно, є запаси їжі, води й всього. В Полтаві не готові ні до чого. Нас навчило ще із кінця лютого. Світла десь із 10-ї не було. На мене це вплинуло, бо не працюють ті установи, які мені потрібні для справ", говорить жителька Харкова Ольга Рідна.

Через відсутність електрики у будинки місцевих не могли подавати воду, говорить речниця «Полтававодоканалу» Ірина Філоненко. За її словами, фахівці працюватимуть, доки не вирішать усі проблеми. Через перепади напруги вийшла з ладу частина обладнання. Збитки ще не підрахували.

"На поверхи багатоповерхівок подають воду насоси, які встановлені у насосних станція третього підйому. Власне, більшість із оцих насосів треба увімкнути вручну, а, окрім цього, випустити повітря, заповнити систему. На це потрібен певний час. І так по кожній із більш ніж 30 насосних станцій третього підйому", каже речниця підприємства «Полтававодоканал» Ірина Філоненко.

"Трішки води було набрано. Я була на роботі, з роботи відпустили. Буквально три години, і все з’явилося. Я живу в центрі (Полтави – ред.)", — каже полтавка Тетяна Явчук.

Без електропостачання у місті зупинилися тролейбуси. Усі вони відновили рух у звичному режимі станом на 16:00, повідомив Суспільному начальник підприємства «Полтаваелектротранс» Євгеній Зайцев. Однак, електротранспорт завершив роботу раніше, ніж зазвичай.

"Сьогодні міський електротранспорт працює лише до 17:00 згідно зі зверненням Офісу Президента для економії електроенергії. Маршрутки та комунальні автобуси працюють у штатному режимі. Завтра (10 жовтня – ред.) все працюватиме у штатному режимі. Враховуйте це при плануванні поїздок", — каже голова Полтавської міської ради Олександр Мамай.

10 жовтня близько 17:16 жителі Кременчуцького району почали повідомляти про звуки вибухів. Вони пролунали під час повітряної тривоги.

"Дві ракети збили в Кременчуцькому районі. Через падіння уламків однієї з російських ракет постраждали три людини. Надається вся необхідна допомога. ", — повідомив у своєму Telegram-каналі повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Що відомо:

  • 10 жовтня у Кременчуцькому районі російська армія завдала три удари по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
На початок