"Буковина" мінімально поступилась "Ниві" з Тернополя

Футболісти "Буковини". Фото: ФК Буковина

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді програв "Ниві" з Тернополя. Матч між командами закінчився з рахунком 1:0.

Тернопільська команда відкрила рахунок під завершення першого тайму — на 43 хвилині нападник "Ниви" Ігор Гатала скористався передачею партнера і відправив м'яч в у дальній нижній кут воріт.

Другий тайм команди провели без голів, а гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь тернопільської команди.

"Буковина" залишається на передостанньому сьомому місці у турнірній таблиці групи "А". У активі підопічних Андрія Мельничука чотири очка. Водночас "Нива" з дев'ятьма очками посідає п'яту сходинку.

Наступний матч "Буковина" зіграє на виїзді 15 жовтня проти проти "Епіцентру" із Кам’янця-Подільського.

Раніше у відео Суспільне розповідало, як "Буковина" готувалась до нового сезону:

• "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні. Зараз змагається у групі "А" Першої ліги.
  • У минулому сезоні "Буковина" грала у групі "А" Другої ліги. На момент дострокового завершення чемпіонату через повномасштабну війну чернівецький клуб був на дев'ятому місці з 15 команд у турнірній таблиці.
  • "Нива" – футбольний клуб з Тернополя. Був заснований у 1978 році. З сезону 2020/21 "Нива" виступає у Першій лізі чемпіонату України.
  • У новому сезоні у "Буковини" змінився президент – ним став підприємець Андрій Сафроняк. Попередній очільник клубу Вадим Заєць покинув пост у грудні 2021 року. Він очолював клуб із лютого 2019 року. Також призначили нового головного тренера команди — Андрія Мельничука.