Серпневий чемпіонат Європи з легкої атлетики скасовано

Серпневий чемпіонат Європи з легкої атлетики скасовано

Серпневий чемпіонат Європи з легкої атлетики скасовано Associated Press

Медична комісія господарки змагань Франції зробила невтішні висновки після оцінки ризиків проведення чемпіонату, пов'язаних із пандемією коронавірусу.

Чемпіонат, який мав відбутися з 25 до 30 серпня 2020 року в Парижі, після розгляду всіх можливих варіантів було вирішено скасувати. Про це повідомляє пресслужба Європейської легкоатлетичної асоціації (European Athletics).

Рішення про скасування було обумовлено тривалою пандемією коронавірусу та пов'язаними з цим непідконтрольними ризиками, а також чинною забороною на масові заходи у Франції, йдеться в заяві.

Оргкомітет змагань та Федерація легкої атлетики Франції (FFA) врахували оцінку медичної комісії FFA, яка розглянула всі потенційні ризики для глядачів та учасників чемпіонату і зробила невтішний висновок.

В European Athletics також відзначили, що до останнього сподівалися "у ці неспокійні часи подарувати спортсменам Європи таку важливу подію".

Франція є третьою серед найбільш постраждалих від коронавірусу країн Європи, де станом на 24 квітня померло 21 856 людей.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start