"Ф'юрі розуміє, що може програти". Менеджер Усика - про плани українця та можливий бій за абсолютного чемпіона взимку

"Ф'юрі розуміє, що може програти". Менеджер Усика - про плани українця та можливий бій за абсолютного чемпіона взимку

"Ф'юрі розуміє, що може програти". Менеджер Усика - про плани українця та можливий бій за абсолютного чемпіона взимку
Usyk-17 Promotions

Команда українця готова до проведення поєдинку в січні або лютому 2023 року.

Менеджер Олександра Усика Егіс Клімас закликав британського чемпіона світу з боксу в надважкій вазі Тайсона Ф'юрі підписати контракт на бій з українцем. Відповідну заяву той зробив у коментарі для каналу ESNEWS.

У серпні Усик вперше захистив чемпіонські титули в гевівейті, здобувши другу поспіль перемогу над Ентоні Джошуа. А після бою висловив бажання побитися за звання абсолютного чемпіона світу з Ф'юрі, що утримує останній основний пояс у дивізіоні, який ще не належить українцеві.

Пізніше Олександр окреслив, що бій з Ф'юрі відбудеться не раніше 2023 року через необхідність відновитися після травм. Зі свого боку, британець відповів, що не чекатиме на зустріч із українцем, й почав обговорювати можливі поєдинки зі співвітчизниками Дереком Чісорою та Ентоні Джошуа.

Читайте також: "Не чекатиму на Усика". Тайсон Ф'юрі збирається оголосити про свій наступний чемпіонський поєдинок

Можливе ухиляння від бою з Усиком, якого Ф'юрі раніше назвивав "безхатьком", Клімас пояснив усвідомленням можливої першої поразки в кар'єрі Тайсона. Та заявив, що наразі команда Олександра не розглядає інших варіантів, окрім проведення об'єднавчого бою з Ф'юрі.

Що сказав Егіс Клімас

  • Про небажання Ф'юрі битися з Усиком та шанси українця на перемогу
"Хочу Ф'юрі не хоче битися? Тому що розуміє, що може йому [Усику] програти. Він не боїться з ним битися. Він боєць - не можна казати, що він боїться. Він не зацікавлений, бо розуміє, що може програти.

Усик не може побити Ф'юрі. Але він може перемогти у поєдинку з ним. Ф'юрі - великий хлопець. Не думаю, що хтось може саме побити його. Але Усик здатен перемогти".

  • Про можливий бій Усика з Деонтеем Уайлдером

"Наразі ми зацікавлені тільки в об'єднанні всіх чемпіонських титулів у поєдинку з Ф'юрі".

  • Про можливість проведення бою взимку 2023 року
"Що сказав би Ф'юрі? «Підписуй контракт, велетню». Чи може бій відбутися в січні або лютому? Абсолютно".

Що відомо

  • Наприкінці вересня Ф'юрі оголосив, що відмовляється організовувати бій з Ентоні Джошуа. Їхню очну зустріч раніше було схвалено Всесвітньою боксерською радою (WBC), чий титул утримує Тайсон.
  • Промоутер англійця Боб Арум, зі свого боку, заявив, що готовий провести бій Усика з Ф'юрі в лютому або наприкінці березня наступного року.
  • Переможець потенційного бою непереможених Усика та Ф'юрі стане першим боксером в історії надважкої вагової категорії, що об'єднає одразу чотири основні чемпіонські титули в дивізіоні.
На початок