"Укрпошта" анонсувала марку з кримським мостом

"Укрпошта" анонсувала марку з кримським мостом

"Укрпошта" анонсувала марку з кримським мостом
Фото: Twitter "Укрпошти"

"Укрпошта" випустить марку з кримським мостом через Керченську протоку, який був частково зруйнований через пожежу вранці 8 жовтня. Про це повідомляється у соцмережах поштового оператора.

"Цей день настав", — йдеться у пвідомленні.

На Кримському мосту через Керченську протоку, який з'єднує окупований Крим з Росією, вранці 8 жовтня сталася пожежа.

Пожежа виникла через "займання цистерни у хвості вантажного потягу", повідомили “Російські залізниці” (РЖД). Зруйновано частину дорожнього полотна — два автомобільні прольоти моста частково зруйновані. Рух мостом припинений, водночас окупаційні ЗМІ повідомили, що Керченська поромна переправа відновлює роботу.

Причиною пожежі став підрив вантажного автомобіля, зазначили в Національному антитерористичному комітеті РФ. Це спричинило спалах семи паливних цистерн залізничного складу і подальше руйнування двох авто прольотів моста.

"Унаслідок надзвичайної події стався обвал двох прольотів автомобільного полотна гілки, яка йде з Краснодара до Керчі. При цьому спалахнули цистерни з паливом”, — заявив призначений Росією так званий “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов.

Президент РФ Володимир Путін доручив створити урядову комісію у зв'язку з "надзвичайною подією" на Кримському мосту. Слідчий Комітет РФ порушив кримінальне провадження. "Всеросійська спілка страховиків" оцінює збитки від пожежі на Кримському мосту у 200-500 мільйонів рублів.

Читайте також

Кримський міст частково зруйновано, сталась пожежа і вибух. Що відомо

Ми збираємось звільняти всі території, включно з Кримом — Резніков

Війна. Усі останні новини

На початок