Ми збираємось звільняти всі території, включно з Кримом — Резніков

Ми збираємось звільняти всі території, включно з Кримом — Резніков

Ми збираємось звільняти всі території, включно з Кримом — Резніков
. Фото: Суспільне Львів

Американська зброя допоможе Україні повернути окуповані Росією території, включаючи Крим і Донбас. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в ексклюзивному інтерв'ю CNN в Брюсселі.

“Ми збираємося звільняти всі наші території, все це, включно з Кримом”, — сказав міністр.

За словами Резнікова, Крим є стратегічною метою для України, тому що це українська територія. “Але ми будемо рухатися крок за кроком", — додав Резніков.

Міністр оборони заявив, що першим кроком стане стабілізація ситуації на місцях, щоб запобігти подальшим втратам. Другим етапом, за його словами, стане видворення російських військ на позиції перед вторгненням 24 лютого. Лише на 3-му етапі, сказав він CNN, будуть обговорення з партнерами України про те, "як звільнити території, зокрема Крим", пояснив Резніков.

Українські чиновники заявляють, що не будуть використовувати зброю для нападу на Російську Федерацію, проте Україна не вважає Крим територією Росії, пише CNN.

Як розповів в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, Керченський міст є ціллю номер один для українських військових.

“Так, це сто відсотків. Це не є секретом ні для їхніх військових, ні для наших військових. Ні для їхніх цивільних, ні для наших цивільних. Це буде ціль номер один для ураження. Це ми ніби основну кишку підтягування резервів просто повинні обрізати. Як тільки обріжеться ця кишка, у них розпочнеться паніка”, — сказав Марченко у відповідь на запитання, чи буде Керченський міст однією з цілей після того, як українські військові отримають обіцяну зброю.

Він також додав, що "ті, хто бігав у Сімферополі та Криму з російськими прапорами, вони швидко дістануть українські та бігатимуть з українськими".

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 113. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок