Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців національного конкурсу

Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців національного конкурсу

Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців національного конкурсу
Особливу відзнаку журі отримав фільм "Памфір" Дмитра Сухолиткого-Собчука. Кадр з фільму "Памфір"

Цьогоріч київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" відбувався у межах 30-го Гамбурзького кінофестивалю FILMFEST HAMBURG. 6 жовтня на сторінці події опублікували переможців національного конкурсу українських фільмів.

Найкращим повнометражним фільмом став "Стоп-земля" Катерини Горностай, а найкращим короткометражним – "Leopolis Night" Нікона Романченка. Переможці отримали статуетки "Скіфський олень" і грошові призи: 100 000 грн за найкращий повнометражний фільм (від спонсора МСЛ) та 60 000 грн за найкращий короткометражний фільм (спонсор – Міжнародний інститут глибинної психології).

Також особливі відзнаки журі отримали "Памфір" Дмитра Сухолиткого-Собчука та "Діма, Дмітрій, Дмитро. Слава Героям" Клеменса Пула.

Переможців обирало журі у складі української режисерки та сценаристки Єви Нейман, іранського продюсера Фарзада Пака та німецької акторки Фрітці Габерляндт. Уперше в історії кінофестивалю конкурс включав не тільки короткометражні фільми, а й повні метри.

У конкурсі змагалися 12 короткометражних українських фільмів і 7 повнометражних. Під час позаконкурсних показів німецькі глядачі познайомилися з документальним фільмом Єви Нейман "Привоз" та добіркою стрічок-переможців і лауреатів "Молодості" воєнної тематики.

Зірка "Месників" Марк Раффало підтримав Україну в скандалі з Ілоном Маском

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок