На війні загинув 35-річний гранатометник з Прикарпаття Віктор Осяцкий

На війні загинув 35-річний гранатометник з Прикарпаття Віктор Осяцкий

На війні загинув 35-річний гранатометник з Прикарпаття Віктор Осяцкий
Фото: Facebook/Рогатинська МТГ

У бою з російськими окупантами загинув 35-річний гранатометник з Прикарпаття Віктор Осяцкий. Про смерть земляка повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської громади.

Віктор Осяцкий народився у селі Підмихайлівці на Івано-Франківщині. Закінчив школу у рідному селі, відтак здобув фахову освіту у Рогатинському державному аграрному коледжі. Після служби в армії Віктор Осяцкий працював слюсарем у Підмихайлівцях, згодом — за кордоном. У 2008 році Віктор Осяцкий одружився, йдеться у дописі.

17 березня 2022 року чоловіка призвали на військову службу. У лавах ЗСУ він служив гранатометником батальйону охорони.

"Вірний присязі Віктор Осяцкий з честю і до останнього подиху виконував військовий обов’язок. Трагічно загинув, виконуючи завдання з охорони важливих об’єктів інфраструктури, 3 жовтня 2022 року", — йдеться у дописі.

У бійця залишилися вагітна дружина, донька Алінка, батьки та сестра.

5 жовтня о 9:00 у Рогатині зустрінуть траурний кортеж з тілом загиблого. Поховають Віктора Осяцкого у рідному селі Підмихайлівці.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок