Звільненій з полону Мар'яні Мамоновій у Луцьку видали нові документи

Звільненій з полону Мар'яні Мамоновій у Луцьку видали нові документи

Доповнено
Звільненій з полону Мар'яні Мамоновій у Луцьку видали нові документи
Фото: Суспільне Луцьк

Мар'яна Мамонова отримала паспорт громадянки України у вигляді ID-картки. Про це розповіла Суспільному речниця Волинської міграційної служби Наталія Левчук.

Одночасно Мар'яна Мамонова подавала документи на виготовлення українського та закордонного паспортів.

"ID-карту громадянки України виготовили за три дні, у найстисліші терміни. Закордонний паспорт ще не готовий. Його очікуємо найближчим часом", – говорить Наталія Левчук.

Медичка втратила документи, перебуваючи в полоні. "Відразу, як потрапили в полон — документи відібрали та більше не повернули. Без них дуже важко довести, хто ти", – говорить Мар'яна Мамонова.

4 жовтня жінка отримала новий паспорт в Луцьку. Вручив їй документ керівник управління Волинської міграційної служби Іван Войцешук.

Що відомо

  • 1 жовтня з Волинського обласного перинатального центру виписали звільнену з російського полону військову медикиню з Рівненщини Мар'яну Мамонову та її новонароджену доньку.
  • Зранку 25 вересня Мар'яна Мамонова народила дівчинку. Пологи відбулися у Волинському обласному перинатальному центрі.
  • Про те що Мар’яна Мамонова є у переліку звільнених українців, які перебували в російському полоні у ніч на 22 вересня у відеозверненні повідомив президент Володимир Зеленський.
  • Медикиня перебувала у полоні РФ з 4 квітня. З початку повномасштабного російського вторгнення вона служила в Маріуполі, до рук окупантів потрапила, коли рятувала військових та цивільних в оточеному місті. Раніше мати Мар'яни, Оксана Черепушко, розповідала Суспільному, що 3 квітня дочка виходила на зв'язок і повідомила рідним, що вагітна.
  • Сестра медикині з Рівненщини Мар’яни Мамонової, яку повернули з російського полону 21 вересня, розповіла Суспільному, що та почувається добре. Жінка на останніх термінах вагітності не розповідала рідним на кого чекала.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок