"Він — наш супергерой". Вчитель історії та правознавства з Ужгорода Сергій Семенюк захищає Україну на фронті

"Він — наш супергерой". Вчитель історії та правознавства з Ужгорода Сергій Семенюк захищає Україну на фронті

"Він — наш супергерой". Вчитель історії та правознавства з Ужгорода Сергій Семенюк захищає Україну на фронті
Сергій Семенюк

Шість вчителів загальноосвітніх шкіл Ужгорода зараз на фронті захищають Україну. Про це Суспільному розповіла начальниця управління освіти Ужгородської міськради Наталія Баранюк. Сергій Семенюк — вчитель історії та правознавства. До Дня вчителя Суспільне поспілкувалося з ним, а також з його учнями та колегами.

Вчитель історії та правознавства 12-ї Ужгородської школи Сергій Семенюк вступив добровольцем до лав тероборони на початку повномасштабної війни. На фронт він поїхав 16 березня.

Сергій Семенюк був класним керівником в учениці 11-го Анастасії Галайчук. Вона розповіла: “Він завжди про нас піклувався: носив нам яблучка зі свого саду. Ми з ним дивилися різні кінофільми. Завжди щось приємне робив. Завжди казав, що ми його друга сім'я, ми його діти. Ми з ним бачилися 8 березня, він нас привітав та повідомив, що можливо піде добровільно захищати нашу Україну, тому що якщо кожен буде так сидіти, то з цього нічого не вийде. Він нами пишається, а ми ним пишаємося ще більше. Він наш — супергерой. Ми його дуже сильно любимо і дуже сильно чекаємо”.

Вчитель історії та правознавства Сергій Семенюк захищає Україну на фронті
Оксана Ушакова/Суспільне Ужгород

В десятикласника Яна Полянського військовий Тероборони Сергій Семенюк викладав правознавство. Хлопець розповів: “Я пишаюся тим, що він пішов захищати нашу Вітчизну. Його уроки були завжди чимось цікавим: в кожен його урок вслухувався, тобі було цікаво, ти ніколи не відволікався, ти завжди слухав як він розповідає. Адже він, дійсно, людина, яка цікаво все подає”.

Сергій Семенюк з фронту щодня надсилає своїм колегам повідомлення, — розповіла вчителька української мови Марина Чонка.

“Найкраще повідомлення ми отримуємо щодня, що війна скоро закінчиться. Ми свято у це віримо, і дякуємо Сергію Ярославовичу за те, що він навіть звідти допомагає нам бути тут в тилу і, відповідно, працювати з дітками з великим заохоченням і великою надією. Я дуже вдячна Сергію Ярославовичу за те, що він власним прикладом показав, як повинен поводити себе справжній громадянин-патріот країни, яка знаходиться у війні”, — сказала Марина Чонка.

Вчитель історії та правознавства Сергій Семенюк захищає Україну на фронті
Сергій Семенюк

Досвід вчителювання у Сергія Семенюка — 28 років, — розповіла директорка 12-ї школи Ярина Харіна: “Завжди, виховуючи та навчаючи дітей, він казав: "Я хочу потрапити у книжки історії". Не просто у книжки історії, не просто як вчитель, а щось зробити для нашої держави. Настав момент — коли він прийшов і сказав: "Я хочу йти на війну". Маючи бронь, ця людина поступила дуже мужньо: він то тих пір звертався до військкомату, стукав в усі двері — допоки його не взяли”.

Через постійні обстріли позиції, де зараз перебуває Сергій Семенюк Суспільному не вдалося зробити з ним відеозапис розмови. Сергій Семенюк з передової надіслав своїм колегам відеопривітання з Днем Вчителя. Проте телефоном чоловік повідомив: захищатиме Україну до Перемоги.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок