На посаду директора комунальної організації у Полтаві призначили попередню керівницю

На посаду директора комунальної організації у Полтаві призначили попередню керівницю

На посаду директора комунальної організації у Полтаві призначили попередню керівницю
Фото: зі сторінки Тетяни Татаріної у Facebook

Директоркою комунальної організації "Інститут розвитку міста" у Полтаві вдруге призначили Тетяну Татаріну. Про це 29 вересня вона розповіла Суспільному.

Як розповіла Тетяна Татаріна, на посаду керівниці комунальної організації "Інститут розвитку міста" її призначили згідно з розпорядженням голови Полтавської міської ради Олександра Мамая.

"Мене поновили на посаді від 19 вересня. Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час закінчився ще 27 серпня. Моє призначення пов’язане з тим, щоб "Інститут розвитку міста" вдало працював та проєкти, якими займається Інститут, могли втілюватися"

На посаді директорки установи Татаріна не була майже два місяці. 25 липня її звільнили за згодою сторін.

Нині досудове розслідування у справі про підробку документів та розтраті державних грошей щодо Тетяни Татаріної завершили, повідомила вона Суспільному.

У прокуратурі подробиць розслідування не розголошують.

Що відомо:

  • Керівниці та ще трьом працівникам комунального підприємства "Інститут розвитку міста" оголосили про підозри у підробці документів та розтраті державних грошей на понад пів мільйона гривень. Про це 1 липня під час брифінгу повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній. Підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту в нічний час.
  • Від виконання обов’язків директорки «Інституту розвитку міста» Тетяну Татаріну відсторонили за ухвалою апеляційного суду.
На початок