Одруження під час війни: скільки зареєстрували шлюбів на Полтавщині

Одруження під час війни: скільки зареєстрували шлюбів на Полтавщині

Одруження під час війни: скільки зареєстрували шлюбів на Полтавщині
Руки наречених. Фото: Pexels/Pixabay

На Полтавщині під час повномасштабної війни, яку розпочала Росія проти України, одружилися на понад 3 тисячі більше пар, ніж за такий же період минулого року. Кількість зареєстрованих шлюбів збільшилася більш ніж в півтора рази. Про це Суспільному повідомила начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина Свистун.

У Полтавській області за 7 місяців війни шлюб зарестрували більше 7,5 тисяч пар. Серед молодят і військові, і цивільні. Торік за період від 24 лютого до 24 вересня одружилися понад 4,5 тисячі пар. За словами Ірини Свистун, кількість зареєстрованих шлюбів збільшилася на 60%.

«Саме скрутний воєнний час став для українців характерним тригером у питанні створення сімей, адже саме під час повномасштабного вторгнення РФ українці почали замислюватися наскільки війна є жахливою та що вона може забрати з собою», – каже Ірина Свистун.

Що відомо:

  • В умовах війни Міністерство юстиції спростило процедуру реєстрації шлюбу: тепер вона триває один день.
  • Для українців, які несуть службу, Мін’юст передбачив можливість дистанційного одруження. У такому разі заяву про шлюб скріплює командир підрозділу, після чого її подають до органу ДРАЦСу.
На початок