Авіація Сил оборони за добу завдала 28 ударів — Генштаб

Авіація Сил оборони за добу завдала 28 ударів — Генштаб

Авіація Сил оборони за добу завдала 28 ударів — Генштаб
Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

Генштаб ЗСУ підтвердив успішне ураження особового складу та техніки росіян за попередні дні. Так, в Херсоні, знищили і вивели з ладу сім вантажівок Урал. В Мелітополі знищили до 10 одиниць озброєння та військової техніки та понад 20 окупантів.

Крім того, в районах населених пунктів Токмак і Чернігівка Запорізької області знищили російський комплекс С-300, 5 одиниць військової техніки та поранили понад 50 окупантів.

Авіація Сил оборони завдала 28 ударів.

“Підтверджено ураження понад 20 районів зосередження живої сили і військової техніки противника та 7 позицій зенітних ракетних комплексів. Втрати ворога уточнюються”, — йдеться у ранковому зведенні Генштабу.

Ракетні війська і артилерія уразили 5 пунктів управління, 12 районів зосередження живої сили та техніки окупантів, 2 позиції зенітних ракетних комплексів, 3 склади з боєприпасами, а також понад 10 окремих важливих цілей.

Що відомо

Протягом доби підрозділи Сил оборони відбили атаки російського війська в районах населених пунктів Соледар, Курдюмівка, Зайцеве, Майорськ, Бахмут, Кам’янка, Первомайське. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 27 вересня.

За даними Генштабу, армія РФ продовжує зосереджувати зусилля на повній окупації Донецької області та утриманні захоплених територій. Також росіяни намагаються зірвати активні дії Сил оборони на окремих напрямках.

Тривають обстріли позицій українських військ вздовж лінії зіткнення. В окремих районах окупанти намагаються відновити втрачені позиції, ведуть повітряну розвідку.

Читайте також

Проєкт трибуналу для РФ, завершення "референдумів". 216-й день війни. Онлайн

На початок