У черзі на виїзд за кордон стоять понад 6 000 моряків: у чому причина

У черзі на виїзд за кордон стоять понад 6 000 моряків: у чому причина

У черзі на виїзд за кордон стоять понад 6 000 моряків: у чому причина
УНІАН

У черзі на отримання документів для виїзду за кордон стоять приблизно 6 200 моряків. Про це повідомив начальник Чорноморського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства Олександр Заборський.

Загалом заявки на отримання підтвердження копій освітніх і кваліфікаційних документів подали приблизно 8 000 людей, близько 1 800 отримали необхідні документи. Причина затримки — відсутність затверджених порядків та методик видачі документів для моряків.

"Військово-облікові документи, порядок та методика, з відповідними відмітками районних та міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і досі не затверджені. Що власне і гальмує процес перетину державного кордону та виїзд моряків на роботу на суднах у складі екіпажів суден", — зазначив чиновник.

Наразі Одеська обласна військова адміністрація готує звернення до Генерального штабу Збройних сил України щодо термінової необхідності затвердження Порядку видачі морякам дозволу на виїзд з місця проживання.

Чорноморському міжрегіональному управлінню Адміністрації судноплавства, Одеському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки і Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України доручили прискорити процедури отримання необхідних копій, погоджень та дозволів.

Читайте також

  • Як моряку піти в рейс під час війни. Інтерв'ю з головою профспілки про дозвіл на виїзд за кордон
  • Моряки зможуть виїхати за кордон: в уряді пояснили, за яких умов
  • Українських моряків можуть замінити російськими. Як працюватиме морська галузь в умовах війни

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок