Уряд увів допомогу на дітей ФОПів і малозабезпечених сімей. Суми виплат

Уряд увів допомогу на дітей ФОПів і малозабезпечених сімей. Суми виплат

Уряд увів допомогу на дітей ФОПів і малозабезпечених сімей. Суми виплат
pixabay

Кабінет міністрів затвердив програму соціальної підтримки фізичних осіб-підприємців, які перебувають на першій та другій групах спрощеної системи оподаткування та мають дітей.

Таке рішення ухвалили під час засідання уряду 22 квітня.

За словами міністерки соціальної політики Марини Лазебної, допомогу зможуть отримати ФОПи першої та другої груп, які сплачували єдиний соціальний внесок. Гроші виплачуватимуть під час карантину та протягом 30 днів після його завершення.

Виплату надаватимуть на кожну дитину молодше 10 років. Розмір допомоги – прожитковий мінімум, встановлений для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року. Це:

  • 1779 гривень на кожну дитину ФОПа молодше 6 років;
  • 2218 гривень на кожну дитину ФОПа від 6 до 10 років.

Також Кабмін змінив порядок виплати допомоги для малозабезпечених сімей. Тепер до розрахунку сукупного доходу родини, яка претендує на соціальну допомогу від держави, не буде враховуватися заробітна отримана плата, а лише допомога по безробіттю. Цю підтримку нададуть близько 100 тисячам громадян.

"Середньомісячній розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме в середньому три тисячі гривень", — сказала Лазебна.

Що відомо

На початок