Чернігівщина отримала 14 тисяч доз вакцини Pfizer

Чернігівщина отримала 14 тисяч доз вакцини Pfizer

Чернігівщина отримала 14 тисяч доз вакцини Pfizer
ФОТО: Слово і діло

На Чернігівщину надійшло 14 тисяч доз вакцини Pfizer. Вона розподілена на всі медичні заклади області. Більшість медзакладів вже отримали вакцину, деякі очікують. Про це Суспільному розповіла головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

З її слів, до кінця тижня вакцину отримають всі заклади області.

"Область отримала 14 тисяч доз вакцини Pfizer. Я знаю точно, що з Чернігова міська лікарня №2 отримала. Сьогодні мали отримати третя лікарня, четверта. По районах отримали Прилуки точно я знаю, сьогодні мали приїжджати з Ріпок, Новгорода, Сосниці. Pfizer дозволений для дітей віком від 12 років до всієї вікової категорії. Нею можна колоти першу, другу, третю і четверту бустерні дози".

В області функціонують 72 пункти щеплення, сім з них — у Чернігові. У достатній кількості є CoronaVac, у малій кількості — вакцина Johnson. Наразі очікують на дві вакцини, одна з них дозволить щепити дітей від п'яти до 11 років, іншу використовуватимуть для бустерних доз, каже Романа Сопотницька.

"Має приїхати в Україну вакцина Pfizer з нахилом на Омікрон. Вона буде придатна тільки для введення бустерних доз. Для першої та другої її не можна буде використовувати".

Станом на сьогодні, 26 вересня, в області одну дозу вакцини отримали 406 823 людей (51% від дорослого населення), дві дози отримали 393 164 (49.2% від дорослого населення).

Першою бустерною дозою провакциновано 45 681 людей (5,7 % від дорослого населення) та другою — 291 людину (0,04% від дорослого населення). Додаткову бустерну дозу отримали майже 100 жителів області. В області майже 1500 тисячі дітей віком від 12 років провакциновано двома дозами. 67 дітей отримали бустерну дозу.

Читайте також:

На Чернігівщині знизилися темпи вакцинації від COVID-19

На початок