На Рівненщині добудовують дитсадок, щоб розмістити там переселенців

На Рівненщині добудовують дитсадок, щоб розмістити там переселенців

Ексклюзивно
На Рівненщині добудовують дитсадок, щоб розмістити там переселенців
Фото: Суспільне Рівне

У селі Мале Вербче, що у Сарненському районі на Рівненщині, добудовують дитячий садок. Там, за словами голови Коростського старостинського округу Віктора Титечка, планують розмістити переселенців, які поки поселені в інших будинках. Сам заклад почали споруджувати десять років тому, але так і не завершили.

В окрузі наразі оселились майже 40 переселенців. Староста пояснює: старі будинки не мають необхідних санітарних умов та зручностей для дорослих.

"Всі вимоги полягають у санвузлах, яких не мають будинки. Дитсадок обладнаний санвузлами, усім необхідним, ванна є, все. Буде де помитися і приготувати їжу. Це має дуже велике значення”, — каже староста округу.

Роботи виконують шляхом співфінансування місцевого, обласного та державного бюджетів, каже міський голова Сарн Руслан Серпенінов. Зальний кошторис — близько 17 мільйонів гривень.

“Приміщення було на стадії готовності орієнтовно більше 60%, але, зрозуміло, що нам довелося скоригувати проєктно-кошторисну документацію, привести її у відповідність з сьогоднішніми будівельними та санітарними нормами. На сьогодні, згідно договору підряду, передбачено близько 15-ти мільйонів гривень, але мають бути виділені додаткові кошти також і з обласного бюджету”, — пояснює мер.

Руслан Серпенінов додає, що після закінчення війни та перемоги України у добудованому приміщенні буде дитсадок. Але поки будівельники отримали завдання переобладнати його під потреби дорослих.

“Там були дитячі унітази, дитячі умивальники менших розмірів. То ми будемо вносити корективи у проєктну документацію і відповідно будемо вже ставити для дорослих людей і унітази, і умивальники, і все інше. Все інше нічим не відрізняється що для дорослих, що для дітей. Розраховуємо до кінця листопада це все закінчити”, — каже головний інженер будівництва Ігор Цицюра.

Читайте також

  • На Рівненщині подружжя переселенців навчає дітей робототехніки та програмуванню
  • Підготовка до ЗНО з історії України: пластуни Рівненщини запрошують на безкоштовний навчальний курс
  • Ремонт техніки, амуніція, психологічна допомога: як університети Рівненщини волонтерять під час війни

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок