Через річку Ірпінь відкриють додаткову тимчасову переправу для автівок

Через річку Ірпінь відкриють додаткову тимчасову переправу для автівок

Через річку Ірпінь відкриють додаткову тимчасову переправу для автівок
Фото: Олексій Кулеба / Telegram

Тимчасова переправа через річку Ірпінь на Київщині не справляється з великим потоком автомобілей, тому у жовтні відкриють додаткову. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Він зазначив, що міст через річку був зруйнований у перші дні російського вторгнення, а переправу відкрили у травні після деокупації регіону. Новий тимчасовий переїзд мають облаштувати до 10 жовтня.

"Розумію всі незручності та невдоволення громади, адже так само щодня їжджу цим мостом. Але прошу ще трохи потерпіти, і зовсім скоро ми вирішимо цю проблему", – зазначив Кулеба.

Також він додав, що ремонт повноцінного мосту триває навіть у вихідні.

Що відомо

  • 11 квітня через річку Ірпінь в Романівці запрацював тимчасовий насипний міст, що з'єднує Ірпінь, Бучу, Гостомель та Ворзель з Києвом. Його звели за 5 днів.
  • У травні у КОДА повідомили, що неподалік Гостомеля відновили переправу через ріку Ірпінь, зруйновану під час бойових дій.
  • 7 травня відновили рух залізничним мостом через річку Ірпінь, яку російські війська намагалися форсувати в березні.
  • У Київській області на Макарівщині між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка через річку Здвиж відремонтували міст.
  • 16 серпня у Макарові на Київщині відремонтували міст через річку Здвиж. Він був пошкоджений російськими військовими внаслідок прямого влучання снарядів. Міст сполучає Вишгородський, Бучанський та Фастівський райони.
  • 14 липня на Київщині відновився повноцінний проїзд через міст у Демидові, раніше зруйнований внаслідок потрапляння блискавки, повідомив голова Димерської територіальної громади Володимир Підкурганний.

Читайте також

На Київщині ще на тиждень продовжили комендантську годину

"Ми хочемо показати не тільки трагедію в Бучі, а весь пласт подій в Україні" – сценарист про майбутній фільм

На початок