Мобілізація в РФ: Ростовську область закрили на в'їзд і виїзд — Генштаб

Мобілізація в РФ: Ростовську область закрили на в'їзд і виїзд — Генштаб

Мобілізація в РФ: Ростовську область закрили на в'їзд і виїзд — Генштаб
Фото: ГУР МО

На території Російської Федерації тривають заходи часткової мобілізації, оголошеної російським військово-політичним керівництвом. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 26 вересня.

Ростовська область закрита на в’їзд та виїзд. Громадянам, що перебувають не за місцем прописки, через родичів, наказано протягом трьох діб з’явитись. Особовому складу, що прибуває до збірних пунктів у Бєлгородській області, оголошують список, що необхідно придбати за власні кошти. Зокрема, це теплий одяг.

Також такі заходи відбуваються на тимчасово окупованих територіях України. З 24 вересня цього року в Криму у Севастополі на базі автомобільного батальйону Чорноморського флоту розпочали підготовку відмобілізованих.

У місті Сватове Луганської області вручають повістки про мобілізацію чоловікам, що досягли вісімнадцятирічного віку. Окремих громадян, водіїв вантажівок, одразу відправляють до військових частин.

Водночас окупанти намагаються реалізувати оголошений незаконний “референдум” на тимчасово зайнятих територіях України. Так, у населених пунктах Запорізької області представники окупаційної влади разом із озброєними російськими військовими здійснюють поквартирні обходи. Вони примушують місцевих мешканців до участі в так званому “референдумі”. До того ж, такі обходи мають на меті і виявлення чоловіків. Такі ж заходи окупанти здійснюють і в населених пунктах Луганської області.

Що відомо

  • Армія РФ продовжує спроби повної окупації Донецької області, намагається утримати захоплені території, а також зірвати активні дії Сил оборони на окремих напрямках. Обстрілює позиції українських військ вздовж лінії зіткнення, намагається відновити втрачені позиції на окремих напрямках, веде повітряну розвідку. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 26 вересня. Протягом доби підрозділи Сил оборони відбили атаки війська РФ в районах населених пунктів Спірне, Соледар, Майорськ, Бахмут, Підгородне, Виїмка, Курдюмівка, Зайцеве, Новомихайлівка, Первомайське, Кам’янка, Побєда та Павлівка.

Читайте також

NASAMS для ЗСУ, "референдуми", масова мобілізація в Росії. 215-й день війни. Онлайн

"Так" або "ні" — в дуло автомату. Розповіді місцевих про "референдум" на окупованих територіях

На початок