"Завжди готовий до діалогу" — начальник Черкаської ОВА про кадрові зміни й конфлікт з нардепами

"Завжди готовий до діалогу" — начальник Черкаської ОВА про кадрові зміни й конфлікт з нардепами

"Завжди готовий до діалогу" — начальник Черкаської ОВА про кадрові зміни й конфлікт з нардепами
Суспільне Черкаси

Нещодавно у начальника Черкаської обласної військової адміністрації з'явилися нові заступники. Зокрема, у серпні 2022 року новою заступницею стала Наталія Кравченко, а у вересні — Олександр Шамрай та Олександр Турченяк.

Чому сталися такі зміни — посадовець розповів в інтерв'ю Суспільному. Крім того, він прокоментував свій конфлікт з нардепами.

У складі заступників Ігоря Табурця відбулись зміни. Крім того, з його слів, у Черкаській ОВА змінили ряд керівників:

"Життя триває, в тому числі і в наших владних структурах. Деякі керівники і деякі робітники роблять вибір на користь приватного бізнесу, вбачаючи себе кращими там. А деякі вирішують попрацювати на державу, в команді. У нас відбулася не тільки зміна серед заступників, ми змінили ряд керівників структурних підрозділів. Я вважаю, що головне — мотивація до роботи, витримка в цих умовах, в праці, і прагнення зробити внесок у розвиток Черкащини і перемоги нашої держави.

Питання щодо "влаштовувало — не влаштовувало", — воно у професійному колективі не стоїть. Це рішення кожної людини персонально — продовжувати свій шлях в адміністрації, чи ні. Коли пропонуються інші місця для самовираження, особливо в бізнесі, то хтось планово приймає такі рішення, щоб перейти на інше місце роботи. В нас та категорія керівників, яким запропонували зайняти ті чи інші посади, всі особи самовмотивовані та всі виявили бажання попрацювати в команді. Тому для мене це дуже приємно, коли ми всі разом спробуємо зробити Черкащину кращою".

Нардеп Віталій Войцехівський на своїй сторінці у фейсбуці писав, що нібито чув скарги на роботу Табурця та про те, що на авторів деяких звернень чинять тиск. Зі свого боку Ігор Табурець такі заяви називає політичними:

"Чесно кажучи, з мого боку, я не бачу тут ніякого конфлікту. Моя позиція така — я завжди готовий до конструктивного діалогу. Коли такий діалог відбувається тет-а-тет, коли ми чуємо один одного, то ми можемо об'єктивно досягати якогось успіху і прогресу. Це стосується і критики. Коли критика об'єктивна і вона конкретно вказує на якісь недоліки в роботі, коли спілкуєшся з людиною, яка десь недопрацьовує, коли відчуваєш від неї відповідь як це відбувається, чому це відбувається, то це приносить користь і колективам, і керівникам. Коли критика лунає у формі політичних заяв, особливо маніпулювання певними процесами, особливо, коли хтось вказує на військову сферу, де я переконаний — ніхто з них не знає краще, ніж я, як фахівець, мене це, чесно кажучи, трохи обурює.

Забігаючи наперед, такі дискусії і звинувачення, мені здається, треба передавати в правоохоронні органи, вони точно нададуть правову оцінку — хто, де та що зробив і хто, де й що не зробив. А наша задача сьогодні — це бути консолідованим, бо коли хтось думає, що війна минає, то це не так, на жаль. Тому ми маємо сьогодні працювати задля всієї Черкащини та всієї України".

Що відомо

  • Кабінет міністрів України 2 вересня погодив призначення двох нових заступників начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця. Про це повідомив постійний представник українського уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук. Ними стануть Олександр Турченяк та Олександр Шамрай.
  • Урядовці погодили призначення Наталії Миколаївни Кравченко на посаду першої заступниці керівника Черкаської ОВА, повідомив керівник Секретаріату депутатської фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України Тарас Мельничук. Рішення ухвалили 9 серпня 2022 року. До цього Наталія Кравченко була директоркою Департаменту фінансів Черкаської обласної військової адміністрації.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок