Кабмін погодив призначення двох нових заступників керівника Черкаської ОВА

Кабмін погодив призначення двох нових заступників керівника Черкаської ОВА

Кабінет міністрів України 2 вересня погодив призначення двох нових заступників начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця. Про це повідомив постійний представник українського уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Як поінформував Тарас Мельничук, на посаді заступників керівника ОВА працюватимуть Олександр Турченяк та Олександр Шамрай:

"Погоджено призначення заступниками керівника Черкаської ОВА Олександра Васильовича Турченяка та Олександра Григоровича Шамрая", — написав посадовець.

Що відомо

  • Олександр Турчиняк народився в Черкасах. Має вищу освіту. 2005 року закінчив Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Фінанси". Був аспірантом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Був депутатом обласної ради, членом ради Черкаської міської організації політичної партії "Фронт змін". 2014 року балотувався по 195 округу до Верховної Ради України 8-го скликання від політичної партії "Народний фронт", але його не обрали. 2015 року він балотувався до Черкаської обласної ради, втім його також не обрали.
  • Олександр Шамрай народився в селі Завадівка Кам’янського району. Закінчив історичний факультет Кіровоградського педінституту та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України. Він — директор Телепинського ліцею, що на Кам'янщині. У 2006-2010 роках був міським головою Кам’янки.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок