Олександр Тимчик відзначився дебютним голом за збірну України з футболу

AP

У своєму 11-му матчі за "синьо-жовтих".

Захисник київського "Динамо" Олександр Тимчик забив свій дебютний гол за національну збірну України. Це відбулося в матчі 5-го туру Ліги Націй проти команди Вірменії.

Матч з Вірменією став для Тимчика 11-м у складі головної команди країни. За збірну той дебютував у вересні 2020 року, в матчі Ліги Націй проти Швейцарії (2:1).

Перші тури цьогорічного розіграшу Ліги Націй захисник пропускав через травму. Але повернувся до заявки збірної в матчі з Шотландією (0:3), де провів усі 90 хвилин на лаві запасних. У тому матчі на позиції правого захисника виходив Олександр Караваєв.

У поєдинку з Вірменією Тимчик виходив у стартовому складі збірної вперше з листопада минулого року. Тоді він з перших хвилин розпочинав відбіркову зустріч "синьо-жовтих" з Боснією та Герцеговиною, провівши на полі повні 90 хвилин.

Саме Тимчику судилося відкрити рахунок у матчі з Вірменією. На 22-й хвилині атака українців закінчувалася прострілом Олександра Зубкова вздовж лінії воріт, на яку відгукнувся гравець "Динамо".

Судді матчу згодом взялися перевірити гол на наявність офсайду в Зубкова в епізоді з його передачею на Тимчика. Проте чистий м'яч врешті було зараховано - 1:0.

Хто такий Олександр Тимчик

• 25-річний захисник київського "Динамо" та збірної України.
  • Представляв країну з рівня юнацької збірної U16. Пройшов усі наступні вікові групи збірних перед дебютом за національну команду.
  • Є вихованцем академії "Динамо". У поточному сезоні провів 3 матчі за столичну команду.