Туреччина не визнаватиме результатів російських псевдореферендумів

Туреччина не визнаватиме результатів російських псевдореферендумів

Туреччина не визнаватиме результатів російських псевдореферендумів
Речник президента Туреччини Ібрагім Калін. Фото: Associated Press

Про це заявив речник президента Туреччини Ібрагім Калин, передає CNN Türk. Напередодні "ЛНР" та "ДНР" і представники окупаційних адміністрацій в Херсонській та Запорізькій областях розпочали проведення псевдореферендумів про приєднання до РФ.

"Ми не вважаємо коректними односторонні ініціативи щодо проведення референдумів, оскільки ми не визнали кримський референдум 2014 року та його результати, наша позиція щодо таких референдумів є чіткою. Ми визнаємо територіальну цілісність українського народу і держави, висловлюємо підтримку Україні", — зазначив Калін.

Він додав, що Туреччина докладає щирих зусиль для припинення війни, тоді як російська сторона робить ці кроки для того, щоб зміцнити свої позиції.

"Ця війна буде затяжною, на жаль, складається враження таке, що вона буде затяжною", — додав речник президента Туреччини.

Що відомо

  • На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня розпочались квазіреферендуми про приєднання до РФ. Окупаційна влада пропонує українцям голосувати вдома, на вулиці, на новостворених виборчих дільницях. Разом з так званими членами виборчих комісій до місцевих приходять озброєні люди.
  • На Запоріжжі людей змушують брати участь у псевдореферендумі шантажем та погрозами.
  • В українському МЗС заявили, що фейкові "референдуми" та гібридна мобілізація нічого не змінять для РФ.

Читайте також

У Маріуполі озброєні люди збирають голоси на "референдумі"

Незаконний, нелегітимний, фейковий: що херсонці кажуть про псевдореферендум

"Так" або "ні" — в дуло автомату. Розповіді місцевих про "референдум" на окупованих територіях

На початок