Ремонт даху у виправній колонії Хмельниччини за 12 мільйонів: прокурори побачили порушення

Ремонт даху у виправній колонії Хмельниччини за 12 мільйонів: прокурори побачили порушення

Ремонт даху у виправній колонії Хмельниччини за 12 мільйонів: прокурори побачили порушення
Фото: УНІАН

На Хмельниччині обласна прокуратура оскаржує результати публічної закупівлі на суму 12,7 мільйонів гривень, що була проведена державною установою "Замкова виправна колонія".

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

За інформацією відомства, прокурори звернулися до суду з позовом про визнання недійсним договору про закупівлю робіт з ремонту даху та покрівлі гуртожитку ДУ «Замкова виправна колонія», який являється пам’яткою архітектури національного значення.

"Встановлено, що до публічної закупівлі допущено учасника, який не отримав відповідних документів, які надають дозвіл на проведення реставраційних робіт на об’єкті культурної спадщини. За таких обставин, пропозиція підлягає відхиленню. Натомість, не дивлячись на порушення, з учасником укладено договір на виконання ремонтно-реставраційних робіт, вартість яких складає 12,7 мільйонів гривень" - йдеться в повідомленні прокуратури.

Реагуючи на виявлені порушення, зазначають у відомстві, прокурори звернулись до суду з вимогою визнати рішення про визначення переможця та укладений із ним договір недійсними.

Позов наразі перебуває на розгляді у Господарському суді Хмельницької області, зазначають в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Читайте також

На Хмельниччині судитимуть жінку, яка хотіла підкупити слідчого

На Хмельниччині вдруге судитимуть чоловіка за знущання над батьками

На Хмельниччині судитимуть екскерівницю одного із районних відділів Держгеокадастру

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок