Як у школах проводять дистанційне навчання під час карантину

Як у школах проводять дистанційне навчання під час карантину

Як у школах проводять дистанційне навчання під час карантину Суспільне

Викладають з дому, або зі школи, але онлайн. Домашнього завдання не задають, лише – повторювання матеріалу. А для кожного одинадцятикласника розробили індивідуальні розклади.

Так викладають школярам у Полтавському ліцеї №3. Тут відмовилися від загальноукраїнських уроків, які створили в Міністерстві освіти і науки. Матеріал відпрацьовують за своєю програмою. Переважно вивчають математику, українську та іноземні мови, а також – історію. Інші предмети школярі опрацьовують здебільшого самостійно.

Ірина Гринь проводить онлайн-урокСуспільне

Ірина Гринь проводить онлайн-урок

Це – дистанційний урок для десятикласників полтавського ліцею. Дивляться трансляцію 14-ро учнів, вивчають українську мову. Викладає їм онлайн зі школи Ірина Гринь.

Директорка полтавського ліцею № 3 Ірина ГриньСуспільне

Директорка полтавського ліцею № 3 Ірина Гринь

Директорка полтавського ліцею № 3 Ірина Гринь каже: "Учитель виходить на зв’язок із дітьми, пояснює певну тему, потім дає завдання".

Такі уроки проводять для учнів усіх класів.

"Від початку карантину – у нас свій розклад. У розкладі по 40 хвилин уроки. Розклад адаптований до вимог цієї ситуації", - каже Ірина Гринь.

А от Людмила Киричок на зв’язок із учнями виходить з дому. Вона викладає англійську мову.

Вчителька англійської мови Людмила КиричокСуспільне

Вчителька англійської мови Людмила Киричок

Вчителька англійської мови Людмила Киричок розповідає: "Зараз набагато більше, ніж ми працювали у школі, бо треба постійно знаходити якісь ресурси для того, щоб дітям було максимально цікаво. Якщо у деяких дітей немає можливості доступу до онлайн-уроків, ми скидаємо завдання на сайт «Моя школа». Також у нас є створена група у Viber. Всі ці завдання дублюються, скидаються".

У ліцеї проводять онлайн-уроки з математики, української мови, іноземної та історії. Інші предмети школярі здебільшого вивчають самостійно.

Школярка Діана ПортугаловаСуспільне

Школярка Діана Португалова

Школярка Діана Португалова розповідає: "У нас проходить урок так само, як і в школі. Нам учитель пояснює тему, ми відкриваємо книжки, як звичайно, і навчаємось. Спочатку, звісно, було важкувато. Напевно тому, що незвично трішки".

Діана – одна із трьох доньок Марини Португалової. Усі вони – школярки й різного віку.

Мати трьох школярок Марина ПортугаловаСуспільне

Мати трьох школярок Марина Португалова

Мати школярок Марина Португалова розповідає: "Перший тиждень, здебільшого, були завдання по Viber, коли дитина повинна була сама опрацьовувати. А в мене троє дітей. Тому я мала приділяти увагу кожній. В програмі Zoom ми проводимо онлайн уроки, де кожен вчитель пояснює дітям матеріал. Із мене знялося взагалі все навантаження".

Одинадцятикласники ж мають індивідуальні розклади. Вони вивчають лише ті предмети, з яких складатимуть ЗНО.

Школярка Анна ГончароваСуспільне

Школярка Анна Гончарова

Школярка Анна Гончарова каже: "Ми вже отримали свої оцінки за другий семестр. Відсьогодні у нас почалася підготовка до ЗНО. Ми вивчаємо тільки ті предмети, які потрібні кожному особисто для складання ЗНО, щоб потім вступити до університету".

Нагадаємо, через карантин учні по всій Україні не навчаються від 12 березня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди