Ботсад у Дніпрі відчинить двері для відвідувачів у суботу. Переселенцям – безкоштовно

Ботсад у Дніпрі відчинить двері для відвідувачів у суботу. Переселенцям – безкоштовно

Ботанічний сад Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) відчинить двері для відвідувачів у суботу, 24 вересня. Про це сказано в повідомленні на фейсбук-сторінці закладу.

За повідомленням, 24 вересня ботсад працюватиме для відвідувачів з 10. 00 до 16.00. Вхід з вулиці Бронетанкової через адмінкорпус. Зазвичай ботсад ДНУ відчинений для гостей лише у будні дні з 9:00 до 15:00.

На території можна буде придбати кімнатні рослини, рослини відкритого ґрунту, сувеніри, трав’яні чаї, букети з сухоцвітів тощо.

"Не пропустить можливість прогулятися алеями саду у тиші та спокою, зробити фото на згадку у фотозоні, випити гарячого чаю з цукерками, придбати собі зеленого друга або сувенір", – мовиться в повідомленні.

Вартість вхідного квитка: 30 гривень – для дорослих, 15 гривень – для дітей. Вхід, відвідування оранжереї та екскурсії оплачуються у касі на вході. Телефон: 766-49-60.

Для вимушених переселенців послуги безкоштовні за умови пред’явлення посвідчення.

Що відомо

  • У ботанічному саду Дніпровського національного університету є понад 3,5 тисячі різновидів рослин, більш ніж 300 дерев і квітів – зникаючі та рідкісні.
  • Кілька сотень рослин ботсаду внесені до Червоної книги України та Червоного переліку світової флори. Серед них – півонія кримська, ялівець колючий, тис ягідний, ковила гігантська.

Читайте також

У ботанічному саду в Чернівцях створять безкоштовні тематичні екскурсії

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок