Орбан закликає до скасування санкцій ЄС щодо Росії — Magyar Nemzet

Орбан закликає до скасування санкцій ЄС щодо Росії — Magyar Nemzet

Орбан закликає до скасування санкцій ЄС щодо Росії — Magyar Nemzet
. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: АР

Європейський союз повинен скасувати свої санкції проти Росії до кінця цього року, адже вони шкодять більше самим європейцям, ніж Росії.

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на закритій зустрічі із законодавцями, 21 вересня ввечері, повідомляє угорська газета Magyar Nemzet.

За оцінкою Віктора Орбана, війна, яку Росія розв'язала в Україні, хвилює людей у Європі, вони стежать за її подіями, але те, що безпосередньо впливає на родини, — це інфляція.

Прем'єр підкреслив: якби санкції проти Росії були зняті, то ціни відразу б впали вдвічі, а також знизилася б інфляція. Без санкцій європейська економіка відновила б силу та уникнула "загрозливої ​​рецесії". За словами Орбана, коли на початку літа в Брюсселі наклали ці санкції, то обіцяли, що вони зашкодять Росії, а не європейським людям. Відтоді стало зрозуміло, що запроваджені санкції завдають більше шкоди Європі, ніж Росії.

Ця заява Орбана прозвучала на тлі того, що ЄС продовжує блокувати доступ Угорщини до критично важливого фінансування через проблеми з хабарництвом, повідомляє Bloomberg. Раніше стало відомо, що Європейська комісія планує рекомендувати скоротити фінансування адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана через занепокоєння щодо хабарництва в Угорщині. Кабінет міністрів Орбана, який втратив доступ до фінансування блоку в очікуванні результатів розслідування, сподівається залучити понад 40 мільярдів євро фінансування ЄС до 2027 року.

Читайте також

ЄС варто припинити розширювати санкції проти Росії через війну в Україні — радник Орбана

Єврокомісія пропонує заморозити близько 7,5 млрд євро виплат для Угорщини

Єврокомісія рекомендуватиме скоротити фінансування Угорщини. У чому причина

На початок