Авіація Сил оборони за добу завдала 41 удар по позиціях росіян — Генштаб

Авіація Сил оборони за добу завдала 41 удар по позиціях росіян — Генштаб

Авіація Сил оборони за добу завдала 41 удар по позиціях росіян — Генштаб
Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

Авіація Сил оборони за добу завдала 41 удар по позиціях російського війська. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 22 вересня.

Підтвердили ураження 21 району зосередження живої сили і військової техніки росіян, 4 опорних пунктів, 15 позицій зенітних ракетних комплексів.

Ракетні війська і артилерія за добу уразили 24 об’єкти російського війська. Зокрема, ударили по 4 пунктах управління різного рівня, 4 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 7 складах боєприпасів та ПММ.

В зону ураження потрапили склади, 4 об’єкти ППО та артилерії.

Загальні втрати армії РФ уточнюються.

Що відомо

  • Російське військо продовжує зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, організації оборони та утриманні захоплених територій, а також намагається зірвати активні дії Сил оборони на окремих напрямках. Обстрілює українські позиції вздовж лінії зіткнення, перегруповує свої війська, постійно веде повітряну розвідку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 22 вересня. Підрозділи українських військ відбили атаки армії РФ в районах населених пунктів Зайцеве, Одрадівка та Новомихайлівка.

Читайте також

Звільнення захисників Азовсталі, мобілізація в Росії. 211-й день війни. Онлайн

Окупанти насильно виселяють людей і відбирають майно — Генштаб

Україна повернула з російського полону 215 українських військових, зокрема, захисників Азовсталі. Що відомо

На початок