В АРМА передали майно компанії російського мільярдера на майже 300 мільйонів гривень

В АРМА передали майно компанії російського мільярдера на майже 300 мільйонів гривень

В АРМА передали майно компанії російського мільярдера на майже 300 мільйонів гривень
Емблема Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), фото: УНІАН

Агентство з розшуку та менеджменту активів отримало в управління майно та корпоративні права компанії, комплекс приміщень та земельну ділянку, які належать російському мільярдеру. Загальний розмір активів становить близько 300 мільйонів гривень.

Про це повідомляють в Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, в Києві та на території інших регіонів працює підприємство, кінцевим бенефіціарним власником якого є російський мільярдер. А отже, є ризик того, що керівництво компанії може ухвалювати рішення на шкоду державній безпеці України, зазначають в ОГПУ.

За клопотанням столичної прокуратури суд арештував корпоративні права цього підприємства у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 300 мільйонів гривень, комплекс приміщень загальною площею 5 тисяч квадратних метрів та понад 1,5 тисячі гектарів землі.

Проводиться досудове розслідування за ч. 6 ст. 111-1 КК України — здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України.

Покарання за це — від десяти до дванадцяти років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.

Що відомо

  • Прокурори Деснянської окружної прокуратури міста Києва передали в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів 49 земельних ділянок, які належать громадянам Російської Федерації.
  • Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) отримало активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ та її резидентам. Загальна вартість активів становить понад 7 млрд грн.
  • Працівники ДБР викрили масштабну багатомільйонну схему розкрадання майна профспілкових організацій. Суди вже наклали арешт на 80 об’єктів такої нерухомості. Майно передали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Всі доходи від експлуатації повернутого майна підуть у бюджет держави.

Читайте також

Псевдореферендуми, звернення Путіна, Україна в ООН. 210-й день війни. Онлайн

"Орк побачив консерви для собак. Каже: "Це ми собі візьмемо" — волонтер, що врятував понад 200 людей на Київщині

На початок