Окупанти оголосили фейкові "референдуми", бо бояться наступу ЗСУ — британська розвідка

Окупанти оголосили фейкові "референдуми", бо бояться наступу ЗСУ — британська розвідка

Окупанти оголосили фейкові "референдуми", бо бояться наступу ЗСУ — британська розвідка
Київ, Україна, 22 серпня: написи "Херсон — це Україна" написані на борту знищеної російської військової машини. Фото: Getty Images

20 вересня представники так званої окупаційної “влади” окупованих Росією територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей оголосили про проведення фейкових “референдумів” щодо приєднання до РФ через побоювання неминучого наступу з боку України. Також вони очікують більшої безпеки після офіційного приєднання до Росії.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

21 лютого Держдума Росії офіційно визнала самопроголошені “ДНР” та “ЛНР”, нагадують у британській розвідці.

За даними розвідників, російські війська в Україні продовжують відчувати нестачу особового складу. Російська Дума 20 вересня проголосувала за зміни до закону, які мають на меті обмежити кількість дезертирств і відмов, зазначають розвідники.

“Протягом останніх двох тижнів російське цивільне та військове керівництво зазнавало значного тиску. Ці нові заходи, ймовірно, були запроваджені через громадську критику та знаменують подальший розвиток стратегії Росії”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Путін бере на себе більший політичний ризик, підриваючи легенду про те, що Росія не перебуває ні у війні, ні в національній кризі в надії створити більшу бойову силу.

Читайте також

Псевдореферендуми, звернення Путіна, Україна в ООН. 210-й день війни. Онлайн

Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії

В ISW пояснили, навіщо Путіну "псевдореферендуми"

На початок