"Коли прокинеться Далекий схід". Анонсований 20 вересня виступ Путіна відклали

"Коли прокинеться Далекий схід". Анонсований 20 вересня виступ Путіна відклали

Оновлено
"Коли прокинеться Далекий схід". Анонсований 20 вересня виступ Путіна відклали
. Президент РФ Володимир Путін 20 липня 2022 року в Москві. Фото: Getty Images

Вдень 20 вересня російські ЗМІ з прокремлівського пулу повідомили, що увечері президент Росії Володимир Путін планує виступити з офіційною заявою на тему проведення так званих "референдумів" на території Донецької та Луганської, Херсонської та Запорізької областей України. Після нього, начебто мав виступити міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Час промови Путіна було оголошено на 20:00, утім станом на 22:30 російський президент так і не з'явився в ефірі. Водночас російські пропагандистські ЗМІ прибрали анонси заяви Путіна, а його речник Дмитро Пєсков перестав відповідати на дзвінки і повідомлення журналістів.

Російський Forbes з посиланням на джерела в адміністрації Путіна повідомив, що записане звернення буде показано 21 вересня, коли"прокинеться Далекий Схід".

Що відомо

  • 20 вересня у російських ЗМІ з'явилась інформація з точними датами проведення незаконних референдумів на окупованих територіях України. "Глава" окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо повідомив, що так званий "референдум" в регіоні пройде 23-27 вересня.
  • У російських ЗМІ повідомляють, що так званий "референдум" про входження Запорізької області до складу Росії може пройти найближчими днями. Так званий "референдум" в самопроголошеній "ДНР" призначений на 23 - 27 вересня, пишуть ЗМІ РФ. У ті ж самі дати заплановано захід у так званій "ЛНР".

Читайте також

Фейкові "референдуми" на окупованих територіях нічого не змінять — МЗС

На початок