"Барселона" вперше з 1957 року продасть права на назву стадіону для боротьби з пандемією

"Барселона" вперше з 1957 року продасть права на назву стадіону для боротьби з пандемією

"Барселона" вперше з 1957 року продасть права на назву стадіону для боротьби з пандемією Associated Press

Стадіон каталонського гранду "Камп Ноу" вперше з року свого заснування (1957) носитиме комерційну назву. Клуб перебуває в пошуках "покупця".

Каталонська "Барселона" надасть права на назву свого стадіону в сезоні 2020/21 і спрямує кошти на боротьбу з пандемією коронавірусу, повідомляє офіційний сайт клубу. Поряд з назвою "Камп Ноу" вперше з 1957 року використовуватиметься комерційна назва. Керівництво наразі перебуває в пошуках компанії-спонсора і сподівається укласти угоду найближчими тижнями.

Клуб початково планував вперше продати права у сезоні 2023/24.

Віцепрезидент "синьо-гранатових" Жорді Кардоне, який керує фондом "Барселони" і нещодавно сам вилікувався від коронавірусу, прокоментував рішення.

"Вперше хтось матиме можливість помістити своє ім'я на "Камп Ноу" і доходи підуть на все людство, а не лише на "Барселону". "Камп Ноу" надсилає SOS. Ми відкриті до всього. Ми хочемо досягти максимальної економічної участі та забезпечити, щоб партнери поділяли з нами ті самі соціальні цінності", — цитує функціонера Dailу Mail.

При цьому не дається жодної оцінки, яку суму фонд збирається отримати від угоди. Утім, зважаючи на популярність клубу серед мільйонів глядачів, пропозиція, ймовірно, стане привабливою для спонсорів.

Як відомо, "Камп Ноу" вміщує 99 000 глядачів і є найбільшим стадіоном Європи.

Раніше стадіон англійського "Манчестер Юнайтед" засяяв кольором заплеклого суперника на підтримку медиків.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start