Офіцер Повітряних сил з Дніпра виборов звання найсильнішої людини у світі

. Фото: Федерація стронгмену України

Офіцер Повітряного командування "Схід" Віталій Герасимов виборов звання "Найсильнішої людини" на змаганнях "Арнольд стронгмен чемпіон" в Іспанії. Про це мовиться у повідомленні на Facebook-сторінці Повітряного командування "Схід".

Чемпіонат Європи зі стронгмену проходив з 16 по 18 вересня в іспанському місті Севілья, зазначають у Федерації стронгмену України.

Віталій Герасимов брав у ньому участь у ваговій категорії до 110 кілограмів. Після п'яти виснажливих вправ він виборов золоту медаль та перше місце.

• Змагання "Арнольд стронгмен чемпіон" – одні з найвідоміших змагань у світі серед стронгменів, започаткованих Арнольдом Шварценеггером. Українська збірна була представлена чотирма атлетами.