ООН направить місію до місця масових поховань в Ізюмі

ООН направить місію до місця масових поховань в Ізюмі

ООН направить місію до місця масових поховань в Ізюмі
Масове поховання в Ізюмі. Вересень 2022. Фото: АР

Організація Об’єднаних Націй направить команду до місця масових поховань в Ізюмі, виявлених після звільнення міста від російської окупації.

Про це повідомляє CNN із посиланням на власні джерела.

"Джерело в ООН повідомило CNN, що група Управління ООН зі спостереження за дотриманням прав людини вирушить до Ізюма та його околиці якнайшвидше", — йдеться у повідомленні.

Співрозмовник видання повідомив, за це може бути група з розслідування воєнних злочинів. Нині їхнє конкретне призначення не розкривається.

Як зазначають журналісти, 15 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що в Ізюмі було виявлено місце масового поховання після того, як ЗСУ звільнили місто від російської окупації. Він додав, що 16 вересня Ізюм відвідають українські та іноземні журналісти.

Що відомо

  • У Мінреінтеграції повідомили, що в місті Ізюм Харківської області в межах операції по розшуку загиблих розпочалася ексгумація тіл на локаціях масового поховання. За наявними даними, уількість загиблих в Ізюмі може перевищувати число жертв у Бучі.
  • Очільник Національної поліції України Ігор Клименко розповів, що у звільнених від окупації містах Вовчанськ, Куп'янськ, Балаклія та Ізюм виявили 10 російських катівень, з них шість — в Ізюмі.

Читайте також

"Росія вдалася до кожного зі шляхів геноциду" — Тімоті Снайдер про російський фашизм, майбутнє України та Зеленського

На початок