У Херсоні у будівлі апеляційного суду, де розміщувався окупаційний уряд, стався вибух

У Херсоні у будівлі апеляційного суду, де розміщувався окупаційний уряд, стався вибух

Доповнено
У Херсоні у будівлі апеляційного суду, де розміщувався окупаційний уряд, стався вибух
Вибух у центрі Херсона в боці апеляційного суду, де розміщувався окупаційний уряд, 16 вересня 2022 р. Фото: Скрін відео з пропагандистських ЗМІ

Об 11 годині у Херсоні пролунало кілька потужних вибухів. Їх було чутно по всьому місту. У центрі міста, за будівлею облдержадміністрації, в районі херсонського апеляційного суду видно стовп диму, повідомляють кореспонденти Суспільного.

"Від сили вибухів спрацювали сигналізації в автівках у спальних районах міста. Протягом 20 хвилин після вибухів чутно звуки або детонації, або вибухова хвиля була настільки потужна. За 15 хвилин після вибуху в бік центру міста поїхали машини екстреної медичної допомоги", - розповів кореспондент Суспільного.

В будівлі суду розміщувалась так звана "адміністрація Херсонської області" і окупаційний уряд, розповів Суспільному депутат облради Сергій Хлань.

"Вибух за облдержадміністрацією, якраз там будівля Адміністративного суду. Там знаходилось керівництво — Єлісєєв і все "правительство", - сказав він.

Вибух у будівлі фейкової "адміністрації Херсонської області" підтвердили і росЗМІ.

Вони повідомляють про поранення так званої "начальниці департаменту праці і соціальної політики та гибель її водія.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський підтвердив Суспільному вибух в будівлі апеляційного суду Херсонської області.

За його словами там проводили нараду з главами, так званих, муніципальних округів, фактично це голови РДА окупаційної влади. Вони обговорювали заходи інтеграції Херсонщини до системи руського миру.

"Також в порядку денному були пункти стосовно підготовчих дій проведення референдуму на території Херсонщини уже без дати, але це питання з порядку денного не було знято. Вибух був досить потужний. Це праве крило будівлі. Там значні пошкодження. Немає поки що інформації по постраждалих мирних мешканцях, знаємо, що вони могли там бути. Тому, що вже є фото і відео, які знімали. Але підтвердження офіційного ми поки не можемо отримати, "- сказав Соболевський.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок