Архівні документи про шлюб та народження українців у 1919-1945 роках оцифрують на Київщині

Архівні документи про шлюб та народження українців у 1919-1945 роках оцифрують на Київщині

Архівні документи про шлюб та народження українців у 1919-1945 роках оцифрують на Київщині
Фото: УНІАН

Понад 1 тисячу книг реєстрації актів цивільного стану жителів Київщини за 1919-1945 роки оцифрують. Проєкт підтримав Світовий фонд пам’яток – World Monuments Fund. Про це розповіли у КОВА.

"Працівники Державного архіву Київської області розробили спеціальну пошукову базу даних. Вона створена по книгах реєстрації актів цивільного стану жителів області за 1919-1939 роки. База вже містить понад 250 тисяч записів та є безцінним джерелом для історичних, демографічних, статистичних, соціальних і генеалогічних досліджень", – зазначено в повідомленні.

Там упевнені, що завдяки цій базі активізуються дослідження власного родоводу. З нею можна ознайомитись тут.

Також за півроку планують оцифрувати книги реєстрації актів цивільного стану за останні роки в області та об’єднати їх в єдину інформаційно-пошукову систему.

Що відомо

  • Згідно із Цивільним кодексом, актами цивільного стану є народження фізичної особи, встановлення її походження, набуття громадянства, шлюб та його розірвання, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, зміна імені, інвалідність, смерть тощо.
  • Світовий фонд пам’яток – незалежна організація, яка займається захистом визначних пам’яток та об’єктів культурної спадщини, аби побудувати взаєморозуміння між культурами та спільнотами. Штаб-квартира організації знаходиться в Нью-Йорку, а офіси та філії – в Камбоджі, Індії, Перу, Португалії, Іспанії та Великобританії.

Читайте також

ООН розширює допомогу для громад Київської області: що можна отримати

На понад 40% більше, ніж на початку вересня. На Київщині зростає кількість хворих на коронавірус

На початок