Веслувальники з Рівненщини здобули 11 золотих медалей на чемпіонаті України

Веслувальники з Рівненщини здобули 11 золотих медалей на чемпіонаті України. Про це повідомили на сторінці обласної школи вищої спортивної майстерності у Facebook.

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное відбувався з 8 по 12 вересня в Умані.

Дубенська каноїстка Катерина Безнюк чотири рази піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, у її активі перемоги на дистанціях 200 та 500 метрів як в особистому заліку, так і у складі четвірки. Загалом вона виборола чотири золоті та одну срібну медаль, йдеться у повідомленні.

Каноїстка з Млинова Олена Циганкова виборола одне золото в одиночному розряді на дистанції 1 000 метрів і ще два – у парному на відстані 200 та 500 метрів.

По дві золоті нагороди здобули представники Дубна Костянтин Анфьоров та Андрій Шкарнега. Вони тріумфували у складі "четвірок" на дистанціях 500 та 1 000 метрів. Усі четверо є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності.