ЗСУ повідомили про звільнення від окупантів селища Шевченкове на Харківщині

ЗСУ повідомили про звільнення від окупантів селища Шевченкове на Харківщині

ЗСУ повідомили про звільнення від окупантів селища Шевченкове на Харківщині
Фото: 112 Бригада територіальної оборони міста Києва

У звільненні від російських окупантів селища міського типу Шевченкове на Харківщині брала участь 112 Бригада територіальної оборони міста Києва.

Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebook.

"Тепер можемо розкрити таємницю — бійці на фото, які звільнили Шевченкове на Харківщині — це одна з рот 112 Бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Зараз бійці нашої бригади йдуть у наступ і звільняють Слобожанщину від російських окупантів! До перемоги! Слава Україні!" — йдеться у дописі.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ на Харківщині. Текстовий онлайн

Що відомо

  • Селище Шевченкове після окупації російськими військами незаконно очолив Андрій Стрижко, місцевий коваль з антиукраїнськими переконаннями. 14 червня у соцмережах з'явилося відео наруги над державним символом у Шевченковому за його участі. 18 червня прокуратура Харківщини повідомила Стрижку про підозру за ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України (публічна наруга над державними символами України).
  • 29 червня стало відомо, що замість пам'ятного знака воїнам Антитерористичної операції та захисникам України колаборанти тимчасово окупованого Шевченкового хочуть поставити пам'ятник "матері, що тужить". Пам'ятник воїнам АТО колаборанти знесли 29 червня.
  • У червні на відео окупантів було зафіксоване засідання колаборантів Шевченкового на чолі зі Стрижком. Серед присутніх помітили і його дружину, вона підозрюється у колабораціонізмі.
На початок