Роман Яремчук віддав два асисти в одному матчі "Брюгге" у чемпіонаті Бельгії

ФК "Брюгге"

Українець вийшов у старті команди та допоміг їй перемогти.

Форвард збірної України Роман Яремчук відзначився двома результативними передачами у складі "Брюгге". Трапилося це у матчі восьмого туру чемпіонату Бельгії проти новачка ліги "Серена".

Яремчук уперше опинився у стартовому складі "Брюгге" на матч чемпіонату Бельгії. У попередньому поєдинку у лізі він вийшов на заміну та відзначився голом.

У матчі проти "Серена" Яремчук вийшов на поле у старті з іншим українцем Едуардом Соболем. Захисникові збірної України не вдалося відзначитися результативними діями. А ось Яремчук став автором одразу двох гольових передач.

Як Яремчук відзначився асистами за "Брюгге"

Обидві результативні дії форварда збірної України припали на другий тайм. На 52-й хвилині Яремчук асистував канадцеві Кайлу Ларіну.

Через 17 хвилин український нападник відзначився другою результативною передачею. Яремчук скинув м'яча під удар півзахисникові Гансу Ванакену, який вразив ворота "Серена", забивши 50-й гол у чемпіонаті Бельгії.

Дограти матч до кінця Яремчук не зміг. На 74-й хвилині замість українця випустили іспанця Феррана Ютглу, однак більше голів у грі не було. Едуард Соболь натомість провів на полі усі 90 хвилин.

Таким чином, у трьох поєдинках Яремчук має три результативні дії за "Брюгге" у чемпіонаті Бельгії. Лише у двох гравців більше очок за системою "гол+пас" у складі брюсельської команди: у іспанця Ютгли (5+3), а також у данця Скова Ольсена (4+2).

Перемога над "Сереном" стала п'ятою поспіль для "Брюгге" у чемпіонаті Бельгії. Завдяки ній брюсельці тимчасово вийшли на друге місце (18 очок після восьми матчів), поступаючись лише лідеру "Антверпену" (21 очко у семи поєдинках).

• Перехід Яремчука до "Брюгге" - у топ-10 найдорожчих трансферів українських футболістів: повний список.
  • "Брюгге" - третій клуб Яремчука в Європі. До того він грав за "Гент" - 61 гол в 152 матчах та провів сезон у "Бенфіці" - 9 голів у 48 матчах.
  • Яремчук забив 13 голів у 39 матчах збірної України. У складі національної команди країни Роман дебютував у вересні 2018 року. Брав участь у всіх 5 матчах "синьо-жовтих" на Євро-2020, де забив 2 голи.
  • У першому турі "Брюгге" Яремчука мінімально обіграв "Байєр" (1:0). У тій грі українець вийшов на заміну та провів на полі 26 хвилин.
  • Наступний матч "Брюгге "Яремчука зіграє проти "Порту" у вівторок, 13 вересня, у другому турі Ліги чемпіонів.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022