На Дніпропетровщині працевлаштувалися понад дві тисячі переселенців

На Дніпропетровщині працевлаштувалися понад дві тисячі переселенців

На Дніпропетровщині працевлаштувалися понад дві тисячі переселенців
Дніпровська міська рада

На Дніпропетровщині нову роботу за сприяння служби зайнятості знайшли 2139 переселенців. Про це йдеться у повідомленні на сайті Дніпропетровської облради.

Найбільше працевлаштувань внутрішньо переміщених осіб — у переробній промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, а також у закладах охорони здоров’я, освіти, харчування та сільському господарстві.

Олена Дерев’янкіна переїхала до Дніпропетровщини з Мар’їнського району Донецької області. За освітою жінка технік-технолог текстильної та легкої промисловості, має досвід роботи з пошиття виробів, але упродовж останнього часу за спеціальністю не працювала.

"Я давно мріяла повернутися до професії швачки. Прикро, що приводом для цього стала евакуація. Втім, мене тут дуже добре прийняли. Тож, коли ще починати нове життя як не зараз", – розповіла Олена.

У Кам`янському центрі зайнятості переселенці запропонували відновити професійні навички. Пройшовши курси та практику, Олена влаштувалась на підприємство з пошиття спецодягу для пожежних та рятувальників, яке евакуювалося до Кам’янського із зони бойових дій та вже повністю відновило свої потужності.

На посади варника косметичної маси та укладальника-пакувальника на підприємство у Дніпрі влаштувалося й подружжя Сергія й Світлани Мороховських з Бахмута. Чоловік й жінка, звернувшись до служби зайнятості, вже через два тижні отримали пропозицію щодо нової роботи.

Наразі на Дніпропетровщині мешкають понад 320 тисяч переселенців. З початку березня послугами обласної служби зайнятості скористались 6820 людей, які виїхали з районів проведення бойових дій.

Читайте також

У школах Дніпропетровщини викладають 38 вчителів-переселенців

У Дніпрі 76 переселенців почали опановувати нові професії

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок