У Рівному дітям-переселенцям роздавали книги та канцелярію

У Рівному дітям-переселенцям роздавали книги та канцелярію

У Рівному дітям-переселенцям роздавали книги та канцелярію
Фото: Суспільне Рівне

Підручники та канцелярію 8 вересня роздавали для тимчасово переміщених дітей у Рівному. Їх надали поліграфічні підприємства, а гроші на них зібрали волонтери та благодійники. Видаватимуть також пакунки школяра, організатори закликали рівнян долучатися до цієї акції.

Ганна Фальковська прийшла взяти канцелярію та підручники для свого сина Володимира, з яким у червні виїхала з Миколаєва.

"Взяла своєму синочку, якого ми віддали у місцеву школу. І зараз, сподіваємося, що він знайде собі нових друзів. Місто дуже добре допомагає, продуктовими наборами, пакетами. Ми, коли привезли документи в місцеву школу, нас дуже добре зустріли, дуже привітно", — розповідає жінка.

У Рівному переселенцям роздали книги та канцелярію
Фото: Суспільне Рівне

Допомогу переселенцям надали поліграфічні підприємства з різних регіонів. Тут, окрім шкільних підручників, є зошити з практичними завданнями та релігійні книги.

"Тут є підручники з історії України, з музики, література, читання, фізика. Особливо, що зараз потрібно — це наша українська мова, оскільки, я думаю, що багато людей тимчасово переміщених потребують підвищення рівня української мови, оскільки, ми розуміємо, що східна Україна більше мала у спілкуванні російську", — каже співорганізатор Артур Резніков.

У Рівному переселенцям роздали книги та канцелярію
Фото: Суспільне Рівне

Він розповів, що основними донорами став американський фонд Help Ukraine volunteers.

"Це наші українські дівчата, які мігрували до Америки й наразі там проживають, вони зацікавленні в допомозі. По факту, все, що ми зібрали, ми все роздаємо. Скільки зібрали коштів — стільки пакунків і купили. Буде більше — буде більше пакунків. На сьогодні це приблизно 300-350", — додає він.

У Рівному переселенцям роздали книги та канцелярію
Фото: Суспільне Рівне

Така акція відбулася не лише у Рівному та інших українських містах. Книги передали та роздали дітям, які наразі за кордоном.

"Вже на сьогодні роздали мільйони книжок по всьому світу. В більшості — це Європа, нашим дітям з України. Там вони несуть українську книгу, популяризуючи нашу мову там", — пояснює Артур Резніков.

Аби зібрати гроші для купівлі канцтоварів для внутрішньо переміщених дітей України, ярмарок також провели у Канаді.

"З понеділка ми продовжимо акцію, будуть видавати ще пакунки школяра і разом з тим хочемо закликати підприємців, гостей міста, наших мешканців долучатися до цієї акції. Канцтовари можна приносити у відділення консультативної служби, що знаходиться за адресою Гагаріна, 29", — додає співорганізаторка Олена Бобровська.

До Дня знань дітям-переселенцям організували також розважальну програму.

Читайте також

  • В сільській хаті на Рівненщині виявили оригінали Ніла Хасевича. Куди передадуть знахідки
  • Пропонують роботу: Рівнерада почала повідомляти про вакансії
  • На Рівненщині, Волині й Житомирщині проходить активна фаза навчань силових підрозділів

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Вибір редакції

На початок