У Рівному на шкільному ярмарку збирали гроші на дрон для ЗСУ

У Рівному на шкільному ярмарку збирали гроші на дрон для ЗСУ

У Рівному на шкільному ярмарку збирали гроші на дрон для ЗСУ
Суспільне Рівне

У Рівненському навчально-виховному комплексі Колегіум 3 вересня організували ярмарок, аби за вторговане придбати безпілотник. На продаж виставили смаколики, прикраси, картини та сувеніри. У підсумку учасники ярмарку зібрали майже 130 тисяч гривень.

Ярмарок вчителі, учні та їх батьки організували на подвір'ї навчального закладу.

"Збирають гроші на військову машину, щоб вони перемогли Росію", — каже учасниця ярмарку Анна Полюхович.

Всі вироби учасники робили власноруч — хтось вдома, а хтось — у навчальному закладі.

Бібліотекарка Людмила Панас продає свічки.

"Робили в бібліотеці. Ми нарізали вощини й скручували їх. Це така технологія, в принципі, не важка. Квіти використовували з освячених на Маковея на Спаса букетів ", — каже Людмила Панас.

У Рівному на ярмарку в Колегіумі збирали гроші на дрон для ЗСУ
Суспільне Рівне

"Це робили всі ми з класом. І кожен робив все, що він може. Я, наприклад, вчора ввечері робила кілечка", — розповідає учасниця ярмарку Мар'яна Карпенко.

На ярмарку також продавали випічку, сувеніри та прикраси.

"Продаємо безе, домашнє печиво, барні домашні, кексики. В нас акція — браслети для військового. Можливо, хтось хоче написати побажання, прикріплюємо побажання і передаємо для військових — такі обереги для них", — розповідає учасниця ярмарку Ірина Танічкіна.

"Приєднався кожен учень і кожен вчитель нашої школи. Оце дивіться — дитячі роботи. В мене 7-В клас, то не було такого учня, який якимось чином не доєднався. Всі хочуть перемоги, чим швидшої", — каже учасниця ярмарку Ірина Важовська.

Організували ярмарок, аби зібрати гроші на дрон. Вартість якого – 80 тисяч гривень.

"Багато наших учнів зараз в армії. На півдні, на сході, різні бригади. Одні в десантниках, інші в піхоті. І один з наших хлопців — в бригаді Холодний Яр і є потреба у дронах. Займається розвідкою для бригади. В нього вже збили два дрони. Ми воюємо і ворог теж сильний. Вони постійно мають потребу у безпілотниках", – пояснює директор НВК Колегіум Петро Куделя.

Загалом зібрали 127 тисяч гривень. Зі слів директора закладу, надалі планують організувати ярмарок, аби зібрати гроші на автомобіль для четвертої танкової бригади.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок