У Деражні попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком

У Деражні попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком

У Деражні попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком
Фото: Суспільне Хмельницький

Учора, 3 вересня, у Деражнянській міській громаді, що на Хмельниччині, живим коридором провели в останню путь захисника України, жителя села Нижнє Анатолія Горбаченка, 1995 року народження.

Про це Суспільному розповів друг загиблого Микола Юрковський.

За словами Миколи Юрковського, Анатолій Горбаченко був великим патріотом України. Майже з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт, командував взводом. Загинув на Донеччині біля населеного пункту Піски.

«Толік був дуже добрим, чемним, завжди усміхнений. Навчався десь у Вінниці в вузі, де закінчив військову кафедру. Коли почалася повномасштабна війна, він сам прийшов до військомату в Деражні, сказав, що хоче на фронт. І десь через кілька тижнів він туди і поїхав», - розповідає Микола Юрковський.

У Держані попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком
У Держані попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком. Фото: Суспільне Хмельницький

Рідна сестра Анатолія Горбаченка Лариса воює ще з 2014 року, продовжує Микола Юрковський.

«Вона активна учасниця Революції Гідності, була на Майдані, звідки у 2014 відправилася на фронт парамедиком «Правого сектору». Це легендарна дівчина, яку багато хто знає за псевдо «Чайка». На війні вона вийшла заміж за бійця, якого, можна сказати, витягнула з того світу. Народила двоє діток. Зараз знову на війні, воювала десь поряд з братом. Фактично, Лариса і привезла Толіка хоронити у рідне Нижнє. Гірка втрата для родини, для матері», - каже Микола Юрковський.

Поховали Анатолія Горбаченка на кладовищі у рідному селі. Вічна слава Героям!

Читайте також

 • У Хмельницькому попрощались з захисником України Юрієм Курдибахою
 • 31 серпня під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Піски Донецької області загинув Андрій Миколюк. Чоловік з села Жемелинці Білогірської територіальної громади Шепетівського району.
 • Звістка про ще одного загиблого у російсько-українській війні надійшла на Хмельниччину. Під час виконання бойового завдання загинув житель Кам‘янця-Подільського Сергій Подолян.
 • Захищаючи Україну загинув Олександр Сердечний з села Велика Медведівка Антонінської громади. Чоловік 1989 року народження.
 • В російсько-українській війні, внаслідок важкого поранення, загинув 34-річний Олег Синюк. Чоловік родом з селища Антоніни.
 • 31 серпня, в Хмельницькому попрощались із військовослужбовцем Артуром Круковським, який загинув 24 серпня, на День Незалежності у селищі Чаплине Дніпропетровської області.
 • 28 серпня у бою з російськими військовими на Донеччині загинув 32-річний Олександр Захаров. Чоловік родом з Ізяславщини.
 • У Хмельницькому прощалися з загиблим військовослужбовцем Василем Романюком.
 • На Хмельниччині попрощались із загиблим воїном Євгеном Нестером.
 • Захищаючи Україну від військових РФ загинув Василь Ціолка. З воїном прощатимуться 27 серпня в селі Западинці у Свято-Михайлівському храмі об 11 годині.
 • Виконуючи бойове завдання у населеному пункті Піски Донецької області 14 серпня загинув старший солдат Віктор Кудерський. Чоловік був 1993 року народження. Віктор родом з Деражнянщини.
 • Під час виконання бойового завдання загинув Сергій Сулук. Чоловік з села Тинна Новодунаєвецької громади. Сергій 1998 року народження, йому було 24 роки.
 • У бою з російськими військовими загинув Роман Горбатюк з села Ставище, Новодунаєвецької громади. Чоловік був 1980 року народження.
 • Виконуючи бойове завдання у населеному пункті Дача, Донецької області загинув Ігор Глуговський з села Березівка, що на Хмельниччині. Чоловік був 1974 року.
 • У бою з російськими військовими у населеному пункті Піски, що на Донеччині 13 серпня загинув житель села Волиця Улашанівської громади, стрілець-санітар роти охорони Андрій Касян. Чоловік був 1998 року народження.
 • У боях поблизу населеного пункту Красногорівки Донецької області, захищаючи Україну, загинув офіцер з Красилова Вадим Зеленюк. Чоловік був 1988 року народження.
 • На Донеччині, виконуючи обов’язок із захисту держави від російського агресора, загинули двоє жителів Нетішинської міської територіальної громади, що у Хмельницькій області – Володимир Мартинюк та Іван Іванюк.
На початок