Дніпро-1 проти Вереса: рівняни вперше поступаються після старту сезону УПЛ

Рівненський Верес програв клубу Дніпро-1 у матчі третього кола чемпіонату УПЛ з футболу. Поєдинок відбувся в Ужгороді 3 вересня. Це перша поразка рівнян після старту сезону.

Половина першого тайму пройшла з частими свистками арбітра, причинами цього ставала гостра боротьба та фоли, більше порушували правила господарі поєдинку, тобто дніпряни. Водночас і моментів для взяття воріт Вереса у них було більше: кілька разів врятували голкіпер та стійка.

Гол дніпряни забили на другій доданій хвилині першого тайму: Олексій Гуцуляк на швидкості оббіг голкіпера Богдана Когута і віддав на вільного партнера у центр. Перший удар Яніса Амаша заблокував Дмитро Кльоц, але з другої спроби легіонер дніпрян пробив точно. Дніпро-1 - Верес — 1:0.

Другий гол господарі забили майже одразу після старту другого тайму: Володимир Адамюк ударом головою замкнув верхову передачу партнера після розіграшу штрафного. 2:0.

Більше голів у матчі не було, наприкінці поєдинку жовту картку за надмірні емоції отримав тренер Вереса Юрій Вірт.

Згідно з календарем УПЛ, наступний матч Верес зіграє 10 вересня проти Кривбасу. Для рівнян це також буде виїзний поєдинок.

• Рівненський Верес у стартових двох турах обіграв Чорноморець — 1:0 і Ворсклу — 2:1.
  • В єдиному дотепер матчі Дніпра-1 і Вереса минулої осені дніпряни перемогли — 1:0.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки